Sonsuzluk işareti iPhone nasıl yapılır ∞

0
Sonsuzluk işareti iPhone nasıl yapılır ∞

∞ Sonsuzluk işareti iPhone telefondan nasıl yapılır ya da iPhone nasıl eklenir? Haberimizde resimli anlatımla sonsuzluk işaretini göstermek istedik.

müşteri hizmetleri

Sonsuzluk simgesi çoğu alanda kullanılmakta. Görsel olarak sık sık karşılaştığımız bu simgenin giyim ve takı alanında karşımıza çıkmakta.

Sonsuzluk işareti, günümüzde doğumla ölüm arasında ve sonrasında ebediyen birlikte olma anlamında kullanılmakta. Çoğunlukla Aşk konularında tercih edilmekte. Ama tarihte çıkışı ve amacı farklı olarak bilinmekte.

Sonsuzluğun işaretinin tarihine baktığımızda ilk bilinen yıl 1655′ de Wallis tarafından ortaya çıkması. Söylentilere göre Roma rakamlarından esinlenerek ortaya çıkmış. Matematikte kullanımı ise sonu olmayan anlamında kullanılmakta.

İLGİLİ İÇERİK:  iPhone XE fiyatı uygun olabilir

Windows bilgisayardan klavyeye ekleyebilirsiniz. Klavye kısayolu “Alt tuş ve 8734” tuşlarına basarak. Ekleme ise Unicode aramadan “221E” yazıp simgeyi bulabilirsiniz.

Sonsuzluk işareti iPhone nasıl yapılır?

AYARLAR” / “GENEL” / “KLAVYE” “METİN DEĞİŞİMİ” buradan “+” simgesine tıklayıp ilgili alanları doldurunuz. İsterseniz aşağıdaki video’ yu inceleyebilirsiniz. Sorularınız varsa yorumunuzu bekliyoruz.

iPhone 7 sonsuzluk işareti

Anlatım iPhone 6, iPhone 7, iPhone Xs, iPhone 8 dahil tüm modellerde denenebilir.

Sonsuzluk WhatsApp, Instagram, Facebook ve Android için bu ∞ simgeyi kopyalayarak kullanabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

YORUM YAPIN, DEĞER KATIN!

Lütfen yorumunuzu buraya yazın.
Lütfen adınızı buraya yazın.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.