Sony Tarzını Değiştiriyor Mu?

Sony Tarzını Değiştiriyor Mu

Sony akıllı telefon pazarında yeni yeni yer almaya başlamış olan bir marka değildir. Sony Tarzını Değiştiriyor Mu? Geçmişte henüz akıllı telefonlar ortaya çıkmadan Sony’nin bu alanda gerçekten aktif bir role sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda akıllı telefonlara geçiş sürecinde de Sony öyle çok büyük buhranlar yaşamamıştır.Hatta teknoloji devinin bu sancılı süreci en hafif şekilde atlatan firmalardan birisi olduğunu söyleyebiliriz. Faka özellikle son yıllarda akıllı telefon pazarında önemli kayıplar vermeye başladı.

teknik destek <

Tasarım İnadı Müşteri Kitlesine Zarar Verdi

Sony Tarzını Değiştiriyor Mu?

Sony her zaman belirli kriterlere sahip olan bir markaydı. Yani mecbur kalmadığı sürece tabularını da yıkmıyor. Örneğin; PlayStation’a özel oyunlar hala PlayStation’a özel olarak kalabiliyorsa bu bize sağlam bir iradenin varlığını gösteriyor. Sony’nin aynı tabuları ürettiği akıllı telefonlarda da yer alıyor. Sony yıllardır benimsemiş olduğu tasarım çizgisini hiçbir zaman bozmadı. Fakat şirketin geçtiğimiz yıl yaptığı bu hata aslında akıllı telefon pazarında yer alan müşteri kitlesinin zarar görmesine sebep oldu.

Bu Sene Değişikliğe Gidilebilir

Her durumda olduğu gibi bu durumlar yaşanırken de geçmişi bırakarak daha çok geleceğe odaklanmak gerekmektedir. Önümüzde yaklaşmakta olan bir Mobil Dünya Kongresi yer alıyor. Sony, bu kongrede yer alacak markalardan birisidir. Bu etkinlik kapsamında markanın en az 3 tane yeni model tanıtmasını bekliyoruz. Son gelen bilgilere göre şirket XZ2 Premium, XZ2 ve XZ Lite model telefonlarını tanıtacak. Fakat bu evrede kesinleşmiş bir açıklama yok. Aynı zamanda bu yeni telefonların tasarımlarının da farklı olacağı söylenenler arasında yer alıyor.

müşteri hizmetleri

Comments are closed.