Söylenti: Apple iMessage’ı Android’e Getirmeye Hazırlanıyor

iMessage

WWDC 2016’ya sadece iki gün gibi bir süre kaldı. Bu süreden sonra başta iOS 10 olmak üzere bir dizi yeni yazılım ve cihaz güncellemesi Apple tarafından tanıtılacak. Her yıl Haziran ayında düzenlenen Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı (WWDC) bu yönü ile her zaman ilgi çekici bir yere sahip.

teknik destek <

Genelde kendi kullanıcılarını hedefleyen atılımları ile dikkat çeken şirketin bu yıl farklı şekilde dikkatleri üzerine çekeceğini söyleyebilirim. Elbetteki bunu bir söylentiye binaen dile getiriyorum. Evet, söylentiye göre Apple WWDC 2016’da Android için iMessage’ı tanıtmaya hazırlanıyor.

Eğer böyle bir adım atılırsa Android için şirketin ilk uygulaması ve servis sunması olmayacak bu. Şirket Android için Apple Music uygulamasını da sunuyor.

Eğer bu yönde bir adım atılırsa yıllardır iOS kullanıcı tarafından memnuniyetle kullanılan iMessage gibi bir mesajlaşma servisi Android’e kazandırılmış olacak ve tahmin ediyorum ki büyük bir ilgi ile karşılaşacak. Hele ki yüksek güvenlik ve kullanıcı gizliliği sunan Apple’ın sırf bu samimiyeti ile bile belli bir kitleye ulaşması mümkün.

WWDC 2016 için söylentiler dur durak bilmiyor. Bakalım bu yıl ki konferansta gerçekten söylenenler ve beklenenler gerçekleşecek mi…

müşteri hizmetleri