Şimdi yükleniyor

Söylenti: Yeni iPhone SE Önümüzdeki Ay Piyasaya Sürülecek!

iPhone SE 2

Söylenti: Yeni iPhone SE Önümüzdeki Ay Piyasaya Sürülecek!

Bugünlerde yoğun olarak, gelecek nesil iPhone modeli olacak olan iPhone 8 hakkında söylentileri ve haberleri sizlerle paylaşıyoruz ancak bu sefer farklı bir iPhone için gelişme var; iPhone SE. Apple’ın çok sevilen küçük ekranlı iPhone modeli iPhone SE’nin yeni jenerasyonunun çıkması doğrudan beklenmese de içten içe bir beklenti vardı ancak beklenen bir türlü gerçekleşmemişti.

teknik destek

Şimdi iGeneration’a ulaşan bir kaynaktan elde edilen bilgiye göre, Eylül ayında veya Ekim ayında tanıtılacak olan iPhone 8’nin öncesinde, Ağustos ayında yeni bir iPhone SE’nin piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

Yeni iPhone SE 2 hakkında herhangi bir söylenti şu ana kadar neredeyse hiç gündeme gelmemişti ancak böylesi bir haber Apple’ın en küçük ve en pahalı iPhone’unun son yenilendiği zaman göz önüne alındığında biraz mantıklı duruyor. 2016 yılının Mart ayında tanıtılan ve geçtiğimiz aylarda depolama alanı ile yenilenen iPhone SE’nin önümüzdeki ay tümüyle yenilenerek gelecek olması ihtimali gerçekten mantıklı.

iGeneration, yeni iPhone SE 2’nin şu anki iPhone SE’den daha ucuz olacağını da iddia ediyor. iPhone SE 2’nin Avrupa satış fiyatının 399 euro olacağı bilgisi paylaşılıyor.

Ne yazık ki, bu özel kaynağın iGeneration’a ilk kez bilgi vermiş olması sebebiyle, bu sızıntının güvenilirliği tartışmaya açıktır. Yine de yeni iPhone SE ile ilgili bir söylentinin gündeme gelmiş olması umut verici duruyor.

teknik destek

2 yorum

comments user
sertaç

Eğer iphone SE gelecek olsa mutlaka bir sıızıntı olurdu. iphone 7s ve 8 den bir cok sızıntı geldi cunku bu cihazlar suan tasarlanmıs ve uretime hazırlık asamasındalar. eger SE cıkacak olsaydı mutlaka bununla ilgili bir haber veya görsel sızıntısı olurdu.

Ayrıca su var. apple bir kac ay sonra 8i tanıtacakken SE cıkarıp kendi ayagına sıkacagını zannetmiyorum. bence SE cıkacaksa bu 2018 mart-nisan ayı gibi olması daha mantıklıdır. önce 7s ve 8 ile piyasayı doyurup sonrasında kucuk ekran dusunen insanların talebini bu sekilde gidermeleri daha mantıklı geliyor. ayrıca suanki SE bir nevi zaten hafıza ile ufak bir revize oldu bu yuzden yeni SE yi beklemek cok gercekçi gelmiyor bana.

    comments user
    Cabbar

    aynen

Yorumlar kapalı.