İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sözde iPhone 7’nin Yeni Büyük Kamerası ile Bazı Tasarım Detayları Sızdırıldı

Bir kez daha, Apple’ın bu sonbaharda tanıtacağı iPhone 7‘ye ait sözde şasi görüntüleri NowhereElse.fr aracılığı ile paylaşıldı. Geçen haftada söz de iPhone 7 için bazı sızıntı görüntüler ortaya atılmıştı.

teknik destek

Yeni görüntülerde telefonun arka tarafı ve yine arka tarafına ait iç yapı gösteriliyor. İlk bakışta yeni iPhone‘un anten çizgilerinin tamamen yok olduğu görülüyor. Bu da daha sade bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlamış durumda. iPhone 6 ve iPhone 6s tasarımında ilk dikkat çeken ve çok eleştirilen şey anten çizgileri olmuştu. Gözüken o ki Apple iPhone 7 ile bu anten çizgilerini ortadan kaldırmayı planlıyor.

iPhone-7-Goruntu

Çizimlerde aynı zamanda kamera noktasındaki büyük değişiklikte net bir şekilde görülüyor. Görüntülere dikkatli bakılacak olursa yeni iPhone’un iPhone 6 / 6s’a oranla daha büyük bir kameraya sahip olacağı bariz bir şekilde görülüyor.

Apple’ın kamera noktasında büyük değişikliklere gideceği başından beri iddia ediliyordu. Görüntülere göre Apple önemli değişiklikleri uygulamak ve kullanıcıların beğenisine sunmak için hazır. Görüntülerde bir çift kameranın yer almıyor olması sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Çünkü görüntülerde yer alan iPhone 4.7 inç iPhone 7’ye ait. Apple’ın zaten çift arka kamera uygulamasını iPhone 7 Plus’ta gerçekleştireceği bir süredir konuşuluyordu.

Hatta çift arka kameralı 5.5 inç iPhone 7’nin son ekinin Plus değil Pro olacağı yani iPhone 7 Pro olacağı da ortaya atılan iddialar arasında. Kaynağa göre, görüntülerden belli olmasa da yeni iPhone son derece ince olacak. En azından iPhone 6 / iPhone 6s’e oranla.

Yine de bu ortaya çıkan görüntülere her sızıntıda olduğu gibi şüphe ile bakmak çok doğru olacaktır.

müşteri hizmetleri