İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sözde iPhone 7’ye Ait Olduğu İddia Edilen Bir Görsel Ortaya Çıktı

iPhone 7 şu an için Apple’ın en merak edilen ve milyonlarca kullanıcı tarafından beklenen bir cihaz. iPhone 7 için Apple’ın pek çok detayı sır gibi saklıyor oluşu da yeni iPhone modeline olan ilgi ve alakayı da her geçen gün giderek arttırıyor.

teknik destek

Çinli sosyal ağ Weibo’da bir kullanıcı sözde iPhone 7’ye ait olduğunu iddia ettiği bir görseli paylaştı. Görselde ekran kenarındaki çıtanın kaldırılmış olması dışında iPhone 6s/6 arasında hiçbir farkın yer almıyor oluşu görüntünün Photoshop mahsulü veya sahte bir yapıya ait olduğunu getirdi ki evet olayda tam olarak bundan ibaret.

Görüntüye dikkatli bakıldığı zaman ekran yapısı dışında ne tasarımda ne hoparlörde ne de ön kameranın yerinde herhangi bir değişiklik olmadı hatta cihazın tüm tasarım hatlarının birebir iPhone 6s/6 benzeri olduğu görülebilir.

iPhone-7-Weibo

Söz konusu son iPhone 7 söylentileri, anten bantlarının azaltıldığı hatta hemen hemen tamamen kaldırıldığı bir tasarımdan, çift hoparlörlerden söz ederek görüntüde sadece ön arayüz üzerinde durulmuş olması da söz konusu cihazın sahte olduğunu gösteriyor.

Başta 9to5Mac olmak üzere pek çok tematik haber sitesinde de konu kaleme alınmış ve reddedilmiş durumda. Görüntünün Photoshop manipülasyonu olduğu işaret ediliyor. Yine de böyle bir yapıda iPhone görmek oldukça ilginç. Ekranın kenarında yer alan çıtaların kaldırılmış olması aslında iPhone’ları daha çekici kılıyor gibi duruyor.

müşteri hizmetleri