Sphero, iPhone ile Kontrol Edilebilen Yeni R2-Q5 Star Wars Droid’ini Satışa Sundu!

Sphero R2-Q5 Droid

Sphero, 2015 yılında BB-8 ve geçen ay R2-D2 ve BB-9E’nin piyasaya sürülmesinin ardından bugün, iPhone ile kontrol edilebilen ve tamamen yeni olan droidini piyasaya sürdü. Yeni droidin ismi R2-Q5. Parlak siyah kaplamalı, mat altın süslemeli ve R2-D2’ye göre kesinlike daha göz alıcı.

teknik destek <

Sphero’nun R2-D2 droidine benzer şekilde, R2-Q5’de işlevsel ışıklar, dönen baş, geri adım atabilir üçüncü ayak, araç üstü hoparlörleri yer alıyor ve diğer Star Wars droidlerini kontrol eden aynı Sphero uygulamasıyla veya devriye gezen hoparlörlerden manuel olarak kontrol edilebiliyor.

r2q5-sphero-droid

Droidleri kontrol etmek için geliştirilen özel iPhone uygulaması, R2-Q5’i Ölüm Yıldızı da dahil olmak üzere Star Wars dünyasında yer alan özelliklerle zenginleştirildi. Star Wars filmlerini droid ile izleyebilir ve filmdeki belirli anlara tepki göstermesini sağlayabilirsiniz.

R2-Q5 Droid

Sphero, R2-Q5 bugünden itibaren belirli perakendeciler aracılığıyla satışa sunacak. 5 Kasım’da dünya genelinde yine belirli markalar aracılığıyla satışa sunulacak olan R2-Q5 fiyatının 199,99 dolar olması bekleniyor.

Bir Star Wars tutkunuysanız, iPhone’unuzla kontrol edebileceğiniz R2-Q5’den ayrılmanız pek mümkün olmayacak gibi duruyor.

müşteri hizmetleri