İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Spigen, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için Koruyucu Kılıflarını Ön Siparişe Sundu

Akıllı telefonlar için popüler aksesuar üreticisi Spigen, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için koruyucu kılıflarını ön siparişe sundu. Yeni nesil iPhone’ların çok daha öncesinde, lansmandan önce gelen koruyucu kılıflarla, iPhone’lar hakkında tüm detaylarda netleşti diyebiliriz.

Spigen’in koruyucu kılıflarına bakılacak olursa, iPhone 7 şimdiye kadarki sızıntılardan bilindiği gibi olacak. iPhone 7’de yeniden konumlandırılmış ve daha aza indirgenmiş anten çizgileri, 3.5 mm kulaklık girişinin kaldırılması ve daha büyük, çıkıntılı, tek lensli arka kamera, alt kısımda çift hoparlör yer alacak.

iphone-7-ve-iphone-7-plus-kiliflari

iPhone 7 Plus’ta ise iPhone 7’de yer alacak detaylara binaen ek olarak çift lensli arka kamera yer alacak. Hep dediğimiz gibi çift lensli arka kamera iPhone 7 Plus’a münhasır olacak.

Spigen’in kılıflarına bakılırsa, Apple’dan iPhone 7 Pro diye herhangi bir cihaz gelmeyecek. Her zaman Apple lansmanından önce kılıflarını ön siparişe açan Spigen emin olun yanıltmayacaktır. Yani yeni nesil iPhone’lar hakkında bu detaylar kesinlik kazandı demek mümkün.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus almak istiyorsanız, Spigen koruyucu kılıflarını aşağıdaki bağlantılar üzerinden sipariş verebilirsiniz.

  • iPhone 7 Kılıfları
  • iPhone 7 Plus Kılıfları