Spigen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Kılıfları Hazır

Spigen iphone 7 ve iphone 7 plus

Eylül ayı başlarında iPhone 7 ve iPhone 7 Plus tanıtılacak. Gelen sızıntılar doğrultusunda iki telefonun da şekli şemali aşağı yukarı belli oldu. Ünlü aksesuar firması Spigen de bu sızıntılar doğrultusunda yeni iPhone kılıflarını hazırladı.

teknik destek <

Spigen yeni iPhone’lar için 14,99 $ ile 39.99 $ arasında değişen fiyatlara, farklı renk ve stillere sahip bir çok yeni kılıf hazırladı. iPhone 7 için 18, iPhone 7 Plus için 15 farklı tasarıma sahil kılıf üreten Spigen’in her bir kılıfında farklı renk seçenekleri mevcut.

image

Tamamen sızıntılara dayalı hazırlanan kılıflara bakıldığında beklendiği gibi iPhone 7’de daha büyük bir kamera, iPhone 7 Plus’ta ise çift kamera var. Her iki cihazdaki anten hatları seleflerinden farklı olarak dizayn edilmiş. Spigen, iPhone 7 Plus’ta olup olmayacağı konusunda çelişki yaşanan smart connector özelliğine kılıflarda yer vermemiş. Her iki cihazda da kulaklık girişi yok ve çift hoparlör mevcut.

Spigen burada oldukça cesur bir adım atarak daha tanıtılmayan iki yeni iPhone için kılıfları satışa sundu. iPhone 6s ve iPhone 6s Plus ile aynı tasarım beklentisi üzerine hazırlanan kılıflar yüzünden olası bir farklı tasarım sebebiyle rezil olmak da var işin ucunda 🙂 Ama Spigen gibi bir firmanın yaş tahtaya basmayacağını düşünüyoruz. Yani beklendiği gibi yeni iPhone’lar hemen hemen sızan görsellerdeki gibi olacak.

Spigenin hazırlamış olduğu yeni kılıflara aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

http://www.spigen.com/collections/iphone-7-plus

müşteri hizmetleri