İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Spigen’den iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ödüllü Çekiliş! Ayrıca Spigen Aksesuarlarını İndirimli Hemen Satın Alabilirsiniz!

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için kapılarını açan Apple’la birlikte elbetteki ünlü aksesuar üreticileride harekete geçti ve birbirinden kullanışlı aksesuarlarını satışa sundular. Aksesuar denildi mi aklana gelen üreticilerden olan Spigen’de iPhone 7 için kollarını sıvamış durumda.

iPhone 7 veya iPhone 7 Plus için gerek koruyucu kılıfları gerekse ekran koruyucularını büyük indirim fırsatları ile satışa sunmuş durumda. Sınırlı stoklarla sınırlı süre ile satışa sunduğu ürünlerine devam ederek ulaşabilirsiniz.

Amazon üzerinden satışı yapılan aksesuarları oldukça uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Aklınızda hangi renk iPhone 7’yi alacağınız belli ise bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. En azından şimdi vereceğiniz bir siparişin iPhone 7’nin Türkiye’de satışa sunulacağı süreye kadar elinize geçmesi söz konusu olacaktır.

Mesela Simsiyah (Jet Black) iPhone 7 Plus satın alacaksanız, bu rengin tüm asilliğini gösteren aşağıdaki özel koruyucu kılıfı 15 dolar yerine 11 dolara satın alabilirsiniz.

iphone-7-koruyucu-kilif

Ayrıca Spigen hazırladığı bu sayfanın altındaki Facebook yorum alanından yorum yapan kullanıcılar arasında 2 kişiye iPhone 7 veya 7 Plus, 2 kişiye AirPods ve 100 kişiye koruyucu kılıf hediye etmeye hazırlanıyor. Bu çekilişe katılım sağlamak için sayfanın en aşağıdaki Facebook yorum alanına, şu kılıfı beğendim veya sevdim deyip nedenini yazmanız yeterli.

Çekiliş son katılım tarihi 29 Eylül 2016.