Spotify Nihayet Apple Watch’a Geliyor!

Apple Watch Spotify

Pek çok popüler uygulama, watchOS desteğini kazanarak Apple Watch’a geldiler. Bir bakıma, popüler uygulamaların kullanıcılarının bileklerine kadar geldiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Ancak nedendir bilinmez, popüler uygulamalardan olan Spotify, Apple Watch’a bir türlü gelemedi. Gözüken o ki bu durum çok yakın zamanda değişecek.

teknik destek <

Bu noktada beklenen açıklama Snowy adlı uygulamadan geldi ve Spotify ile anlaştıklarını açıkladılar. Snowy (eski adıyla Spotty), Apple Watch’a Spotify’ı getirecek adımı atmaya hazırlanıyor. Aslında Snowy, Spotify’ın eksikliğini Apple Watch’ta doldurmak için sunulan bir uygulama.

Spotty adını Spotify’dan aldıkları uyarı sonucu Snowy olarak değiştiren uygulama geliştiricilerinin şimdi de Spotify ile işbirliğine girmiş olması ise oldukça ilginç duruyor ancak kullanıcı tarafında her şeyin olması gerektiği gibi ilerlediği gerçeğini gözardı etmek mümkün değil.

Snowy’nin Apple Watch üzerinde sunacağı işlevler hakkında henüz tam bir bilgi verilmiş değil. Uygulamanın çevrimdışı müzik dinleme ve iPhone ile Apple Watch arasında müzik eşleştirme gibi yeteneklere sahip olması bekleniyor.

Şimdilik Snowy tam olarak ne zaman çıkacağı belirsiz ama Apple Watch için indirilebilir olduğunda sizleri bilgilendiriyor olacağız.

müşteri hizmetleri