İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Super Mario Run iOS için Ne Zaman Yayınlanacak? Bizi Ne Bekliyor?

Popüler oyun Pokemon GO’nun geliştiricisi Nintendo, Apple’ın iPhone 7 özel etkinliğinde sahneye gelmiş ve iOS için bir efsanevi oyunu Super Mario Run’ı tanımıştı. Pek çoğumuzun çocukluğunun vazgeçilmez oyunu arasında olan Super Mario Run’ın ne zaman yayınlanacağı, oyunun bize nelerle geleceğini ve diğer soruların cevabını bu yazımızda paylaşıyoruz.

iOS için Super Mario Run Ne Zaman Yayınlanacak?

iPhone 7 etkinliğinde tanıtılan Super Mario Run’un yayınlanma tarihi için şirket Aralık ayını işaret etti. Bu tarihin hangi ülkeleri kapsadığı, Türkiye için geçerli olup olmadığı belirsiz. Yani aslında oyunun tam olarak ne zaman yayınlanacağı meçhul ama şirket Aralık ayını işaret ediyor. Ülkemiz için bir türlü yayınlanamayan, App Store’da yerini alamayan Pokemon GO gibi bir durum olursa oyunun yayınlanmasının 2017 yılının Şubat-Mart ayını dahi bulabileceğini söyleyelim.

Super Mario Run Bildiğimiz Mario mu?

Hayır. Super Mario Run Nintendo tarafından tescillenmiş ve yeniden tasarlanmış bir Mario karakteri ile geliyor. Yinede alışık olduğumuz, bildiğimiz Mario’nun söz konusu olduğunu söyleyelim.

Super Mario Run içinYayınlanmış Görsel veya Video Var mı?

Şu anda App Store’da Super Mario Run’ın yerini aldığını belirtelim. Yayınlanmadan önce son hazırlıkların yapıldığını tahmin ediyoruz. Hatta ABD’deki kullanıcılar için “Yayınlandığında Hatırlat” gibi bir seçenek indir butonunun yerini almış durumda.

Oyun için yayınlanan video;

iOS için Yayınlanacak Olan Super Mario Run Android Platformuna da Gelecek mi?

Şirketin Android için de Super Mario Run’ı yayınlama planının olduğunu biliyoruz. Ama ne zaman bunu bilmiyoruz.

iOS için Super Mario Run İndir

[appbox appstore id1145275343]