Sürpriz AirPods İndirimi!

Sürpriz AirPods İndirimi!

AirPods modelini uzun bir bekleyişin sonrasında piyasaya çıkartan Apple, uzun süredir AirPods modeliyle rakip kablosuz kulaklıklar ile mücadele ediyor. Ancak Apple’ın bu yarıştaki en büyük probleminin fiyat olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ülkemizde yüksek fiyatları yüzünden gözden düşen cihaz son zamların sonrasında iyice yükselmişti. Fakat Apple’ın kablosuz kulaklıkları için farklı bir haberler karşınızdayız.

teknik destek <

AirPods Fiyatı Düştü!

Bu defa indirim haberiyle beraber adını duyduğumuz Apple, beklenmeyen bir karar alarak AirPods kulaklıklarının fiyat etiketlerinde indirim yaptı. 159 dolar olarak satışa çıkan kulaklıkların fiyatı 145 dolara düşürüldü.

AirPods kulaklıklar için yapılan indirimin ve yeni fiyatın yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli olduğunu da üzülerek belirtelim. Diğer bölgeler içinde benzer bir hamle ile karşılaşabiliriz.

Sürpriz AirPods İndirimi!

Fiyatların düşürülmesinin Eylül ayında iPhone etkinliği sırasında AirPods 2 modelinin tanıtılma ihtimalini güçlendirdiğini düşünen analistler de bulunuyor. Kulağa mantıklı gelen teori doğru çıkacak mı, hep birlikte göreceğiz.

müşteri hizmetleri