Kimler Apple Watch Satın Almak İster? Faizsiz, 36 Aya Varan Taksit Seçeneği ile Apple Watch’unuz Hazır

Apple_Watch

Apple’ın en kişisel cihazı olan Apple Watch’un hayatımıza girmesinin üstünden 1 yılı aşkın bir süre geçti. Elbetteki tanıtımından satışa sunulmasına kadar geçen bir süreç söz konusu. Bugün kimimiz Apple Watch kullanıyorken kimimiz Apple Watch’un ne olduğundan haberdar dahi değiliz.

teknik destek <

Elbetteki Apple’ın akıllı saatinin bilinmemesinin en büyük sebebi fiyatı. Giriş modeli Apple Watch Sport için 1.100 TL olan fiyat satışları doğrudan etkiliyor. Ancak tek bir marka saat alıp 500-600 TL vermek yerine kolay değiştirilebilen ve tarzınızı yansıtan saat kadranı ve kayışları ile bu noktada Apple Watch kesinlikle daha iyi bir seçenek.

Apple-Watch-Kayislari

Şimdi geçip hadi saati aldık kim 160 TL hatta değişen modellerine göre binlerce TL ödeyip kayış alacak diyebilirsiniz. O konuda da size bir ipucu vereyim 🙂 Şu anda Apple’ın 1.599 TL’ye sattığı Baklalı Model Bilezik kayışı Aliexpress gibi sitelerden 25-45 dolar arasında değişen fiyatlarla satın alınabiliyor. Bir 160 TL’lik kayışın ne kadardan satıldığını gelin siz tahmin edin.

Şimdi gelelim asıl konumuza. Buraya kadar her şey iyi hoş. Peki Apple Watch’u nasıl satın alacağız? Elbetteki gidip kredi çekmeyeceğiz. Ki bu konuda çok katı bir tavıra sahibim. Bir akıllı telefon, tablet veya akıllı saat için kredi çekilmez arkadaşlar. Hatta hiçbir şart altında kredi çekilmez ya neyse…

Her neyse bu konuda en mantıklı tercih operatörler oluyor.

Örnek vermek gerekirse; Turkcell Apple Watch’u kasa boyutuna ve modeline göre, tarifiye ek 29 TL (38 mm Apple Watch Sport) ve 34,73 TL (42 mm Apple Watch Sport) gibi fiyatlarla 36 ay vade seçeneği ile satışını gerçekleştiriyor. Üstelik genele vurduğunuz zaman peşin alıma göre sadece 50 TL gibi bir fark ortaya çıkıyor.

Turkcell-Apple-Watch

Vodafone ve Türk Telekom’da şu anda böyle bir kampanya söz konusu değil ki Turkcell’de bunu yeni başlatmış durumda. Zannediyorum ki diğer operatörlerde yakın zamanda bu yönde kampanyalar başlatacaklardır.

Ayrıca yazımda belirttiğim fiyatlar ve peşin fiyatına göre 36 ay vadeye ortaya çıkan fark kasa boyutu ve modeline göre değişikli gösterecektir. Yine de Apple Watch satın almak istiyorsanız Turkcell’in teklifleri oldukça makul duruyor. 36 ay vade seçeneğini de 24 aya kadar falan düşürme şansınız muhtemelen vardır.

Turkcell’in tüm Apple Watch tekliflerine aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz;

  • Apple Watch Sport 42 mm (34,73 x 36 ay)
  • Apple Watch Sport 38 mm (29 TL x 36 ay)
  • Apple Watch 42 mm (60,43 x 36 ay)
  • Apple Watch 38 mm (54,84 x 36 ay)
müşteri hizmetleri