Tanıtım Öncesi Son iPhone 7 Görselleri Sızdı

iPhone 7

Apple, Türkiye saati ile 20.00 de iPhone 7 tanıtımına başlayacak. Tanıtıma saatler kala iPhone 7 ile ilgili son resimler sızdı.

müşteri hizmetleri

iPhone 7 resimlerini incelediğimizde iPhone 7’nin uzun süredir gündemde olduğu gibi daha büyük bir kamera, 4 LED kamera flaşı, yeniden tasarlanan lastik contalı SIM yuvası ve yeni koyu siyah rengine sahip olduğunu görüyoruz.

IMG_0112
iPhone 6s’te True Tone Flash kullanılıyor. Objektif içinde bir sıcak ve bir soğuk olmak üzere 2 led flaş bulunmakta. iPhone 7, 4 farklı LED içeren yeniden tasarlanmış,daha parlak, True Tone Flaş içerecek. Bu, resimlerde net bir şekilde görülüyor.

iPhone 7’de su geçirmezlik özelliği neredeyse kesinleşti. Apple, bunu sağlamak için SIM tepsisini değiştiriyor. SIM yuvası metal olmasına rağmen cihazın içine su girmesini engelleyen kauçuk küçük bir halka mevcut.

IMG_0113 iPhone 7 sim tepsisi iPhone 7 sim yuvası

Apple, bu sefer koyu renk isteyenleri memnun etmek adına koyu siyah rengi de renk seçenekleri arasına ekliyor. Haziran’dan beri gündemde olan siyah renk artık koyu siyah adıyla kesinleşmiş gibi görünüyor. Piano Black renginin gelip gelmeyeceği ise kesin değil.

IMG_0116

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ağırlıklı olacağı tanıtım etkinliği bu akşam 20.00 de başlayacak. Etkinliği sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Canlı yayın sayfamız burada.

müşteri hizmetleri