Şimdi yükleniyor

Telefonda Netflix nasıl kullanılır?

Telefonda Netflix nasıl kullanılır?

Telefonda Netflix nasıl kullanılır?

Son Güncelleme tarihi 7 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

iPhone telefonda Netflix nasıl kullanılır veya Android Huawei telefonlarda işte kısa bir bilgilendirme…

teknik destek

Netflix, dünyanın en popüler akış servislerinden biridir ve neredeyse tüm Android telefonlar ve tabletler de dâhil olmak üzere hemen hemen her cihazdan video izlemek için kullanabilirsiniz.

Netflix’e abone olmak küçük bir aylık ücret gerektirir, ancak bir hesap oluşturduğunuzda ücretsiz bir aylık deneme süresi alabilirsiniz. Hesabınız olduğunda, Netflix uygulamasını indirip yüklemeniz yeterlidir. Android, Apple mobil cihaz sahiplerinin tümü Netflix mobil uygulamasına erişebilir. Netflix, video akışını daha fazla mobil sisteme ulaştırmak için hızlı çalışmaktadır.

Birden fazla telefonda Netflix kullanma

Birden fazla telefonda veya televizyonda aynı anda Netflix izlemek için Standart veya özel paketi satın almanız gerekiyor. Ücretsiz kullanımda özel olan abonelik paketini seçip daha sonra bitmeye yakın iptal edip mobil veya temel paketi seçebilirsiniz.

Netflix mobil ve haftalık abonelik sistemine geçti. Artık uygun fiyatlarla herkes Netflix izleyebilecek.

Xiaomi, LG, Sony ve Samsung için Google Play’ a girip buradan indirin.

Netflix telefona yükleme ve kullanma aşamaları

Uygulama üzerinden yeni bir hesap açabilirsiniz, ancak bunu bir bilgisayarda yapmak daha kolay olacaktır. İlk kez kaydoluyorsanız, ücretsiz deneme ayından yararlanabilirsiniz.

Netflix uygulaması, Android 2.2 veya üstünü çalıştıran herhangi bir cihaz için kullanılabilir, ancak Netflix’in en son sürümünü çalıştırmak için Android 4.0 veya üstünü çalıştırmanız gerekir. Uygulama indirmeye girerek Netflix için arama yapın.

Arama sonuçları listesinde ilk sonuç olarak gösterilmelidir. Netflix ücretsiz bir uygulamadır, böylece hiçbir şey ödemeden indirip yükleyebilirsiniz. Uygulamanın kendisi oldukça küçük ve sadece birkaç dakika içinde indirebilirsiniz.

Henüz bir Netflix hesabı oluşturmadıysanız, web tarayıcınızı açmak ve hesap oluşturma işlemini başlatmak için ekranın altındaki bağlantıya dokunabilirsiniz. Hesabınızla ilişkili birden fazla Netflix profiliniz varsa, giriş yaptıktan sonra profilinizi seçmeniz istenir. Seçim işleminden sonra arama yapıp uygulamayı kullanabilirsiniz.

Telefonda Netflix açılmıyor ya da telefonda Netflix çalışmıyor sorunu yaşarsanız analiz için ekranın görüntüsünü göndermeniz gerekiyor.

teknik destek