Şimdi yükleniyor

Telegram Messenger destek talebi

Telegram Messenger destek talebi

Son Güncelleme tarihi 13 Nisan 2021 by Teknoloji Haber

Telegram uygulaması, oldukça tercih edilen ve mesajlaşmalarınızı korumaya yönelik uygulamaları olan bir messenger platformudur. Bununla birlikte, sorun yaşanan her konu hakkında destek alabileceğiniz bir destek platformuna sahiptir. Telegram mesenger destek talebi oluşturulduğunuzda uygulama, sizi her konuda destek alabileceğiniz bir destek sayfasına yönlendirecektir.

teknik destek

Bu sayfanın içerisinde oluşabilecek bütün sorunları içeren “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü yer almaktadır. Bu bölümden yaşadığınız soruna dair bir cevap bulabilmeniz olasıdır. Çünkü merak edilen ve destek talep edilen birçok soruyu bu sayfada cevaplamaktadır.

Yardım talebini göndermek için:

  • Bu telegram.org/support formu kullanınız.

Telegram sıkça sorulan sorular

Telegram web sitesinde “SSS” sekmesiyle bulunan bu bölüm kullanıcılarının merak ettiği ve çözemediği bütün sorulara cevap vermektedir. Sorular genel başlıklara ayrılmış ve her başlık altında başlığı açıklayıcı cevaplar bulunmaktadır. “Genel” başlığı altında hakkında bilgiler, “Telegram’ın Temelleri” başlığı altında uygulamanın kullanımı, “Gruplar ve Kanallar” başlığı altında bu özelliğin nasıl kullanıldığı, “Güvenlik” başlığı altında uygulamanın güvenilirliği, “Gizli Sohbetler” başlığı altında bu özelliğin ne işe yaradığı, “Hesabınız” başlığı altında hesap bilgileri ayarlama, “Botlar” başlığı altında botlar hakkında bilgi, “Daha Derin Sorular” başlığı altında uygulama hakkında özel bilgiler ve “Sorun Giderme” başlığı altında yaşadığınız sorunları çözme  gibi özelliklere ulaşabilmek mümkündür. Ayrıca “Gelişmiş SSS” adlı bir bölüme daha sahiptir. Bu bölümde daha ayrıntılı ve teknik açıklamalar bulunmaktadır.

Ağın web sitesi olan telegram.org adresi, sıkça sorulan sorular bölümüne ulaşabileceğiniz platformdur. Bu web sitesine giriş yaptığınızda “Ana Sayfa” sekmesinin yanında ikinci sırada yer alan “SSS” sekmesine görmek mümkündür. Sayfada ilk olarak başlıklar altında sıkça sorulan sorular görülmektedir. Sayfanın aşağısında ise bu sorulara verdiği cevapları görebilirsiniz. Bazı içeriklerin kapsamında destek talep ettiğiniz soruya tıklayarak da sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

Telegram-Messenger-destek Telegram  Messenger destek talebi
Telegram Messenger destek talebi
teknik destek