Şimdi yükleniyor

Tesla, Türkiye’de İş İlanı Verdi! İlk Mağaza İstanbul’da!

Tesla, Türkiye’de İş İlanı Verdi! İlk Mağaza İstanbul’da!

Tesla, Türkiye’de İş İlanı Verdi! İlk Mağaza İstanbul’da!

Son Güncelleme tarihi 24 Kasım 2018 by Müşteri hizmetleri

Elektrikli otomobil akımının öncüsü Tesla’nın ülkemiz pazarına girme planlarından hepimiz haberdarız. Bunun resmi açıklaması da yakın bir tarihte yapılmıştı. Gelişmelere bakılırsa, Tesla sözünde duracak.

teknik destek

Tesla, Türkiye iş ilanlarını LinkedIn platformunda açıkladı. Gelişlemeler bununla da sınırlı kalmadı ve açılacak olan ilk Tesla bayisinin konumu da belli oldu. LinkedIn üzerinden birçok dalda iş ilanları yayınlandı.

İlk Tesla Mağazası İstanbul’da!

İlk olarak Tesla’nın ülkemizde ilk olarak hangi şehirde mağazasını açacağı konusuyla başlayalım. LinkedId üzerinden yayınlanan ilanlarda, hizmet vermeye başlayacak olan ilk mağazasının İstanbul’da olacağı belirtildi. Bu mağazada görev almak üzere, 7 farklı alanda iş ilanı verildi. Listeye baktığımızda satış danışmanı, servis danışmanı, servis teknisyeni, parça danışmanı, ürün uzmanı ve mağaza yöneticisi iş ilanlarını görüyoruz.

12CF9A3D-9691-47BC-A2F4-6A0B3C389CC1-1024x693 Tesla, Türkiye’de İş İlanı Verdi! İlk Mağaza İstanbul’da!

Dünyaca ünlü firmanın kurucu ortağı ve üst düzey yöneticisi Elon Musk, Türkiye’deki ilk mağazanın açılışı için Türkiye’ye geleceğini, Twitter’da paylaştığı tweet ile duyurmuştu. Tesla Türkiye’de satışa çıkacak olan ilk araç, Model 3 olacak gibi duruyor. Elon Musk gibi bir dahiyi ve prensipli bir firmayı ülkemizde görmek bizleri mutlu ediyor. Tesla iş ilanlarına LinkedIn’den göz atabilirsiniz.

teknik destek