Şimdi yükleniyor

Tik Tok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma

Tik Tok hesabina en son ne zaman giris yapilmis bakma

Tik Tok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma

Tik Tok hesabıma giren yerleri görme işlemi için yapılabilecek tek adım ve yasal durumlarda savcılık devreye girmekte.

Teknolojinin gelişmesi ve internette bu duruma eşlik etmesi sayesinde son 20 yılda çok kaliteli uygulamalar insanlara sunulmuştur. Haberleşme, fotoğraf paylaşma, oyun izleme gibi farklı özellikte çok sayıda uygulama bulunur. Bu uygulamalardan biri de Tiktok uygulamasıdır. Son dönemlerde popüler olan bu uygulama 500 milyon kişi tarafından kullanılıyor.

teknik destek

Dünyada en çok indirilen uygulaması olan Tiktok’ta video veya fotoğraf paylaşabilirsiniz. 15 saniyeyi geçmemek kaydı ile insanlar yeteneklerini, hünerlerini çeşitli efektler yardımıyla bu platformda yayınlar.

Çekilen bu videolar diğer sosyal medya sitelerinde de paylaşılabilir. Ayrıca çektiğiniz bu videoları düzenleyebileceğiniz bir alan da uygulamanın içerisinde yer alır. Tiktok uygulamasının bu kadar yaygınlaşmadı da bazı fenomenleri beraberinde getirmiştir.

Tiktok fenomenleri olarak nitelendirilen bu kişilerin uygulamada hatırı sayılır bir kitlesi bulunur. Takipçileri de bu kişilerin ne zaman uygulamaya girdiğini görmek istemektedir. Tiktok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma özelliği de bu nedenle Tiktok’a getirilmesi planlanan bir özelliktir.

Tik Tok hesabına girenleri görme

Tiktok hesabına en son ne zaman giriş yapıldığını görme özelliğini kısaca son görülme olarak adlandırabiliriz. Son görülme Tiktok geliştiricilerinin üzerinde çalıştığı bir özelliktir. Şu anda son görülme direkt olarak görülmese de bazı yollar sayesinde anlaşılabilir. Örneğin en son ne zaman video attığına bakarak bir yorumda bulunabilirsiniz. Bu özelliğin son güncelleme ile uygulamaya eklenmesi bekleniyor.

Bir başka bilgi ise birinin hesabıma girdiğini nasıl anlarım sorusu olacak. Bunun içinse;

  • Uygulamadan yukarı 3 noktaya girelim
  • “Hesabımı yönet”
  • Sonra “Güvenlik”
  • Açılacak bölümde “Cihazlarınız” kısmına geçiniz
1.1 Tik Tok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma
Tik Tok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma
1.2 Tik Tok hesabına en son ne zaman giriş yapılmış bakma
Tik Tok hesabıma girilen yerleri görme
teknik destek