Tik Tok iletişim telefon numarası yok

0
Tik Tok iletişim telefon numarası yok
blank

Tik Tok iletişim telefon numarası olmadığını peşin peşin başlıkta yazarak sizlere iletişim için ne yapılması gerektiğini anlatacağız.

blank

Video paylaşımda lider uygulamalardan biri olan Tik Tok’ un hızlı yükselişini ilk reklamlara borçlu olduğunu biliyor musunuz? Büyük bütçelerle her platforma girmeyi başardı. Sonra ne mi oldu dersiniz?

Küçükten büyüğe çok sayıda kullanıcıya kısa yoldan ulaştı ve adını duyurduktan sonra reklamları kıstı. Şimdi kendisi önemli reklam paraları alıyor.

Büyük ağların büyük sorunları olur. Hesap açılmıyor veya video şikayetleri gibi çok sayıda sorunu ileteceğiniz bir muhatap ararsınız. Uygulama kendine çoğu ülkede yer buldu. Ama desteği yetersiz görülmekte. Tik Tok müşteri hizmetleri gibi bir bölümü de yer almıyor. Peki Tik Tok iletişim için neler yapılabilir?

TikTok müşteri hizmetleri arayanlar

Boşuna zaman harcamayın TikTok telefon numarası ve de destek hattı gibi bir yer yok. İletişim için dahi zorlama yollar denenmekte. Çok sıkıntılı bir yardım bölümü bulunuyor. Peki Tik Tok şikayet hattı yoksa ne yapmalıyım?

İki seçeneğini var biri TikTok iletişim e-posta adresine mail atmanız, diğeri de uygulamadan sorun bildirimini yapmanız.

Profili gösteren simgeye dokunun ve yukarıdaki üç noktayla devam edin

Problemi iletmek için rapor et ile devam edin.

Aşağıdakilerle karşılaşacaksınız. Sizinle alakalı ya da benzer bir seçeneğe dokunup devam edin.

  • “Why is my like…”
  • “I have an issue…”
  • “App keeps…”
  • I have feedback”

Mesela son seçenek geri bildirimim var demek. Onla devam edelim. Tekrar aynı yazı çıkınca dokunup ekrana gelen “What is your feedback” yani geri bildirimin ne olduğu…

Tik-Tok-iletisim-telefon-numarasi-yok-2
Tik Tok iletişim telefon numarası yok
Tik-Tok-iletisim-telefon-numarasi-yok-3

TikTok müşteri hizmetleri
Tik-Tok-iletisim-telefon-numarasi-yok-4
TikTok şikayet hattı

Tik Tok şikayet etme veya sorun bildirim e-posta

Reklam, basınla ilgili iletişim, genel tüm talep ve sorunlar için mail adresi bulunuyor.

Bildirim ekranında Türkçe yer almadığından İngilizce devam etmiştik. Burada da durum aynı ve İngilizce olarak mail atmamız gerekiyor.

Basınla ilgili [email protected], reklam [email protected], sorun bildirimini ve yanıt alamadığınız durumlarda şikayet etmek için [email protected] tiktok.com’ a mail atın.

Uygulama üzerinden iletişim seçeneklerinde;

  • Şifre unuttum durumları için ilgili bölüm
  • Hesaba girilmeye çalıştığınızda hata alıyorsanız
  • Video yükleniyorsa
  • Uygulama açılmıyor veya çalışmıyorsa
  • Telif haklarıyla ilgili bir durum varsa
  • Kod ve doğrulama gelmiyor ise

gibi çok sayıda başlıklı konulara çözümü bu bölümden ulaşacaksınız.

TikTok şifre gelmiyor Hotmail hesaplarında sık görülebiliyor. Gmail, Yandex ve Yahoo’ da az sayıda sorun çıkmakta. Kod ulaşmıyor ise Tik tok iletişim seçeneğini ve analiz için yorum atınız. Tik tok hesap silme konusuna bakar mısınız?

blank