Şimdi yükleniyor

TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020

TikTok hesap silme videolar silinir mi

TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020

Son Güncelleme tarihi 25 Aralık 2019 by Teknoloji Haber

Tiktok hesap silme yapılınca Tiktok videolar silinir mi cevabını yardım bölümüne bakarak aktardık. Hesap kapatma videoları silmez.

teknik destek

Tiktok dünyada en hızlı çıkışı yapan video paylaşım uygulaması. Türkiye kullanıcısı da çok fazla olan bu sosyal ağda kısa eğlenceli videolara ulaşabilirsiniz.

Tik tok, Facebook’ u etkiledi mi? Hızlı çıkışı evet etkiledi. Facebook’ tan az da olsa sıkılanların Tik tok’ a geçtiğini söyleyebiliriz. En azından Facebook’ ta geçirdikleri zaman azaldı diyebiliriz. Bu yüzden Facebook kendince bazı önlemler almak için sık sık yenilikler ve gizlilikle ilgili kullanıcıların endişelerini gidermek için güncellemelere devam ediyor.

TikTok hesap kapatma nasıl yapılır

  • Uygulamayı açıp 3 noktaya dokunun
  • Hesabımı yönet” giriyorsunuz
  • Hesabınızı kaldırmayı…” yazan yazıya tıklayın
  • Kodu gönder” butonuna dokunun ve telefona mesajla gelen 4 haneli kodu “Doğrulama kodu” alanına giriniz
TikTok-hesap-silme-videolar-silinir-mi-2 TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020
TikTok kapatmada videolar silinir mi
TikTok-hesap-silme-videolar-silinir-mi-3 TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020
Hesabın silinmesi videoları siler mi
TikTok-hesap-silme-videolar-silinir-mi-4-1 TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020
TikTok hesap nasıl silinir
TikTok-hesap-silme-videolar-silinir-mi-5-1 TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020

TikTok hesap nasıl kapatılır
TikTok-hesap-silme-videolar-silinir-mi-6 TikTok hesap silme videolar silinir mi 2020
Tiktok hesap iptali

Tiktok hesap kapatma bilgisi support.tiktok.com/delete-account URL’ si ile işlem yapma adımına geçebilirsiniz.

TikTok silme işleminde videolar silinir mi

Hesap kapatıldığından videolar silinir mi? Yardım sayfasına baktığımızda silinmeyeceğini ama hesap kapatma işlemini yaptığınızda artık geri dönüşünün olmayacağını belirtiyor. Alınan ürün iadesinin olmayacağı, yayınladığınız videolara erişim yapamayacağınızı ve hesaba kayıtlı olmayan, sohbet mesajlarının görüneceği bilgisi yer almakta.

Tiktok hesabını silme işlemini yaptınız ama videoları silmeyi unuttunuz. Ne yapılmalı diyenlere kısa bir önerimiz olacak.

Tiktok videolar nasıl silinir? Bunu yapabilmeniz çok zor gibi. İletişim sayfasındaki e-posta hesaplarına durumunuzu anlatan bir açıklamayla mail atıp denenebilir. Çoğunlukla yanıt vermiyorlar. Bundan dolayı ısrarla ara ara mail atılabilir. Diğer bir başvuru yöntemi ise videolarda yasal bir sorun bulunuyorsa mahkeme kararıyla talep gönderilmeli.

Şikayetle videolar kaldırılabilir mi? Şikayetle video kaldırma yapılabilmesi için şikayet edilen videoda bir sorun olması gerekiyor. Örnek cinsel sakıncalı görüntüler, şiddet, özel hayatın ihlali gibi…

İlgili sayfasında silinen Tiktok hesabı geri alma gibi bir işlemin söz konusu olmayacağını ve hesap kurtarma gibi bir başvurunun alınmayacağı açıklaması yer alıyor.

Hesap silinince videolar silinir mi sorunuza cevap olarak hazırladığımız yazımıza eklemek istediklerinizi aşağıdan iletiniz.

teknik destek