İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tim Cook, iPhone 7 Plus’la Çekilmiş İlk Fotoğrafları Paylaştı

Geçtiğimiz hafta, Çarşamba günü tanıtılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ön sipariş süreci devam ediyor. 16 Eylül’de ön siparişlerin teslimatına ve satışına başlanacak olan yeni nesil iPhone’ların özellikle dikkat çeken yönü kameraları. Elbetteki kamera yönünden asıl merak edilen cihaz ise çift lensli arka kamera ile gelen iPhone 7 Plus.

teknik destek

Apple CEO’su Tim Cook, bugün yeni bir tweet attı ve Sports Illustrated fotoğrafçısı David E. Klutho tarafından iPhone 7 Plus’la çekilen Titans-Vikins müsabakasından görüntüyü paylaştı.

iphone-7-plus-la-cekildi-2 iphone-7-plus-la-cekildiiPhone 7 Plus’ın kamerasının her yönü ile başarılı olduğuda böylece görülmüş oldu. Geniş ekranlı en yeni nesil iPhone modelinin net ve parlak fotoğraflar çekebildiği karelerden anlaşılıyor.

Ayrıca aşağıdaki özel karede iPhone 7 Plus’ın kamerası ile iOS’ta Kamera uygulamasına gelen “Portrait” yani “Portre” özelliği ile yakalanmış. Arka plana sanatsal bir bulanıklık katan bu özelliğin eşsiz fotoğraf karelerini beraberinde getirdiğini söyleyebiliriz.

En yeni nesil iPhone modellerinin Türkiye’de ne zaman satışa sunulacağı ise halen belirsiz. Ancak kilit pazarlardaki ön sipariş sürecinin tamamlanması ve satışa sunulması sonrası artık net bir tarihin Türkiye için de belli olacağını söyleyebiliriz. Hatta tahminlerimize göre Eylül sonu Ekim başı gibi iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın satışına ülkemizde de başlanacaktır.

müşteri hizmetleri