Tim Cook’tan Akıllı Telefon Pazarıyla İlgili Önemli Açıklamalar!

tim-cook

Apple’ın CEO’su Tim Cook akıllı telefon pazarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. 

teknik destek <

Akıllı telefon pazarını domine eden şirketlerden birisi olan Apple’ın CEO’su Tim Cook, akıllı telefon pazarının sağlığı ve Apple’ın düşük maliyetli pil değiştirmelerinin akıllı telefon sektöründe sorgulandığını belirtti. Cook, akıllı telefon pazarının çok sağlıklı olduğuna da inandığını sözlerine ekledi. 

Başlangıçta her ne kadar eleştirilse de Apple’ın en başarılı CEO’larından birisi olan Tim Cook, akıllı telefon pazarı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Tim Cook açıklamasında Apple’ın kendisine en uygun olan bir pazarda bulunduğunu belirtti. 2017 yılının üçümcü çeyreğine göre iPhone gelirlerinin yüzde 20 arttığını belirten Cook, Apple’ın çeyrek boyunca toplamda 41.3 milyon adet iPhone sattığını ve yaklaşık olarak 30 milyon dolarlık bir gelir elde ettiğini dile getirdi. 

Yeni iPhone Modelleri Gelecek Ay Tanıtılacak!

iPhone X’un harika ve yenilikçi bir iPhone modeli olduğunu belirten Cook, iPhone X’un kullanıcılar tarafından çok sevildiğini ifade etti. Tim Cook yeni iPhone modelleriyle ilgili olarak kendisine yöneltilen soruları ise yanıtsız bıraktı. Apple’ın yeni iPhone modellerinin önümüzdeki ay düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri