Torrent Siteleri Güncel [2018]

3
torrent
blank

Geçtiğimiz yıl yaşanan büyük olaydan sonra ayakta kalmayı başaran ve aktif olarak hizmet vermeye devam eden torrent sitelerini sizler için derledik.

blank

Geçtiğimiz yıl korsan yayınlardan dolayı torrent siteleri bir anda kendini bir savaşın içerisinde bulmuştu. Aradan geçen süre zarfında çoğu torrent kurucusu tutuklandı ve tüm telif haklarını kendileri üstlenmek zorunda kaldı. Bizlerde 2018 yılı için ayakta kalan ve liderliğini korumayı başaran bazı torrent sitelerini sizlere aktarmayı düşündük. İşte o siteler…

2018’in Torrent Siteleri

1. THE PIRATE BAY

Evet duyar gibiyim, torrent denildiğinde ilk aklımıza gelen site. Sürekli kapanıp açıldı gibi haberleriyle gündemi meşgul eden The Pırate Bay ayakta kalmayı başarıyor.

2. RARBG

RARBG, milyonlarca videoya ev sahipliği yaptığından kullanıcıları tarafından çok sevilen ve 2008 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden tek site diyebiliriz.

3. 1337X

Geçtiğimiz yıl yakalamış olduğu başarıyı ikiye katlayan 1337X, 2018 yılı içerisinde kapanan torrent sitelerinden sonra daha fazla kullanıcı kitlesine sahip oldu.

4. TORRENTZ2

Torrentz2, sizlerinde hatırlayacağı gibi geçtiğimiz yıllarda kapanan Torrentz.eu sitesinin yerine geçerek hizmet vermeye başladı. Oldukça başarılı olan Torrentz2’yi zor günler beklediği söyleniliyor.

5. EZTV.AG

Televizyon dizileri ve programlarını bulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Çünkü filmlerden daha çok TV kategorisine kendini adamış bir torrent sitesi.

6. LIMETORRENTS

LIMETORRENTS, daha çok anime, oyun, uygulama, film, tv gibi birçok kategoriye ev sahipliği yapmakta ve bu bakımdan ön plana çıkmayı başaran tek isim.

7. TORRENTS.ME

2018 yılında ciddi bir trafik yakalayan Torrents.me, diğer sitelerde yer alan bağlantılara ulaşarak kullanıcıyı tam olarak tatmin etmeyi başarıyor.

Yasal Uyarı: Torrent siteleri kullanıcı açısından güzel görünse bile, telif hakkını ihlal eden birçok içerik ver. İndirme yaparken telif hakkını ihlal etmediğinize emin olunuz.

blank

3 YORUM

Comments are closed.