Total War Saga: Thrones of Britannia oynanış videosu

Total War Saga Thrones of Britannia oynanış videosu

Total War Saga: Thrones of Britannia oyunun oynanış video resmi hesaplardan yayınlandı. Yayınlanan kısımda oyunun sadece ilk kısmının yer aldığını da söyleyelim.

teknik destek

Total War Saga: Thrones of Britannia hakkında

Yıl MS 878. Dört yanını düşmanlar sarmış İngiliz kralı Büyük Alfred, Edington Muharebesi’nde destansı bir savunma gösterdi ve Viking istilasının bıçağını köreltti. Hırpalanan ancak kırılmayan Nors cenkbeyleri Britanya toprakları boyunca mevzilendi. Şimdi aradan neredeyse 80 yıl geçmişken bu topraklar ilk kez kırılganlık gösteriyor.

Krallıklarla dolu bu adadaki her tacın altında, İngiltere, İskoçya, İrlanda ve Galler’de değişimin yaklaştığı seziliyor: Fırsatlar zamanı geldi çattı. Antlaşmalar yapılacak. Savaşlar yaşanacak. Tarihin en büyük uluslarından birinin yükselişini gösteren bu destanda, talihin cilvelerinden yeni efsaneler doğacak.Krallar yükselecek. Ve aralarından yalnız biri, hükmedecek.

Tek başına ayrı bir Total War oyunu olarak geliştirilen Thrones of Britannia, modern Britanya’nın geleceğini belirleyecek tarihteki kritik anları yeniden yazmanız için size meydan okuyor. On farklı oynanabilir ulusla, Anglo-Saksonları, Gal klanlarını, Galli kabileleri veya Viking yerleşimcileri zafere taşıyacağınız yolda krallığınızı kurun ve savunun. Bugüne kadarki en detaylı Total War haritasında ittifaklar oluşturun, yeni filizlenen yerleşim yerlerini idare edin, ordular kurun, sefere çıkın ve yeni topraklar ele geçirin.

Total War Saga: Thrones of Britannia ne zaman çıkacak?

Thrones of Britannia 19 Nisan tarihinde PC platformu için çıkışını yapacak. Bir süre sonra ise Mac ve Linux için de çıkışını yapacak.

müşteri hizmetleri