Tüm Apple cihazları için iOS 11.3 güncellemesi yayınlandı

ios 11.3

iOS 11.3 güncellemesi az önce sessiz bir şekilde Apple tarafınca iPhone ve iPad kullanıcıları için paylaşıldı. iOS 11.3 güncellemesi ile beraber birçok güvenlik açığı kapatıldı ve bir kaç yenilik beraberinde geldi. İşte o yenilikler ve detayları…

teknik destek <

iOS 11.3 güncellemesi Apple tarafınca bir saat önce yayınlandı. Güncelleme ile beraber uzun süredir beklenen bazı güvenlik sorunları giderildi. Ayrıca bazı yeni özellikler iPad ve iPhone cihazları için sunuldu. İşte yeni güncelleme hakkında detaylar. Özellikle bir süre önce çıkan iPhone batarya skandalının üzerine, Apple cihazları için bir yeni ayar seçeneği getireceğini söyledi. Artık cihazlar Ayarlar > Batarya menüsünde pilinizin sağlık durumunu görebileceksiniz. 

Ayrıca pil sağlığınız iyi değilse değişim konusunda bir uyarı alacaksınız. Tabii ki bu durum iPhone 6 ve üstü cihazlar için geçerli.

Cihaz sahipleri maksimum performans almak adına güç yönetimi menüsünden istek doğrultusunda değişim yapabilecek. Özellik iPhone 6, iPhone 6S, iPhone SE ve iPhone 7 modellerinde geçerli olacak.

ARKit 1.5 geliştiriciler için geliyor. Bu bakımdan duvar, kapı ve diğer yüzeylere sanal objeler yerleştirebilecek. Bunla beraber editörü sayesinde yüzey yapıları çok daha net okunabiliyor.

Yeni Sağlık Kayıtları özelliği, sağlık uygulaması içerisine dahil edildi. Bu özellikle hastaneler, klinikler ve Sağlık uygulamasında yer alan kayıtları birleştiriyor. Ayrıca bu servis şifre ile korunacak.

4 yeni Animoji karakteri ekleniyor. Bu karakterler; aslan, ejderha, ayı ve kafatası olarak görülmekte.

Müzik klipleri Apple Music‘e eklendi. Kullanıcılar klipleri izlerken reklam sorunu yaşamayacak. Gelişmiş Mobil Konum özelliği sayesinde kullanıcının konumu kolaylıkla acil servislere gönderilebilecek.

müşteri hizmetleri

108 Comments

  1. iPhone 7 yükledim performans iyi şarj süresi baya iyi tavsiye ederim itunes ile yükledim.

  2. iPhone 5s kullanıcılarına sesleniyorum. Kesinlikle kurmanızı tavsiye ederim. iTunes üzerinden kurdum 2,54 gb-lık bir yazılım. Telefonum jet hızıyla çalışıyor. Dikkat edin itunes üzerinden yükleyin mutlaka

Comments are closed.