Şimdi yükleniyor

Tüm İhtişamı ile Ortaya Çıkan En Yeni iPhone 8 Maketi Göz Dolduruyor!

iPhone 8 Maketi

Tüm İhtişamı ile Ortaya Çıkan En Yeni iPhone 8 Maketi Göz Dolduruyor!

Son Güncelleme tarihi 6 Temmuz 2017 by Müşteri hizmetleri

Gelecek nesil premium iPhone modeli ile ilgili söylentiler aşamalı olarak gelmeye devam ediyor. Önceleri yavaş yavaş ve geniş aralıklarla ortaya çıkan sızıntılar artık peşi sora gelmeye başladı. Apple’ın en önemli tedarikçilerinden olan Foxconn’dan gelen sızıntılarla birlikte tasarımcıların hayal dünyasından gördüğümüz iPhone 8 konsept tasarımları artık maket olarak karşımıza çıkıyorlar.

teknik destek

Tanıtılacağı güne yaklaşılan iPhone 8 ile ilgili maketler birkaç hafta önce internette yer bulmaya başladı. Kısa sürenin ardından bu maketler yüksek çözünürlüklü videolarda görülmeye başlandı. Şimdi yeni bir video ortaya çıktı ve bu videoda iPhone 8’in nihai tasarımının vücut bulmuş maketi yer alıyor, ya da yer aldığı iddia ediliyor diyebiliriz.

YouTube kanalı “EverythingApplePro” elinde iPhone 8 maketi ile çıkageldi. Bu maket diğer ucuz plastik maketlerden değil ve doğrusu ilk gördüğümüzde bizi şaşırttı. Maket, sızdırılan iPhone 8 CAD çizimlerinin üzerine kurulmuş, cam kaplama gövdesi ve metal yönleri ile göz dolduruyor.

Ortaya çıkan bu maketin bir maketten daha fazlası olduğunu söylemek açıkçası oldukça önemli. Yine de nasıl gözükürse gözüksün onun bir maket olduğunu ve tümüyle gerçeği yansıtmadığını bilmek gerekiyor. İşte o video;

Apple’ın iPhone 7s ve iPhone 7s Plus’la birlikte iPhone 8’i bu yıl Eylül ayında tanıtması bekleniyor.

teknik destek

1 yorum

comments user
Nizam

Hadi oradan hırsızlık gibi bişeydi Nokia nın piyasadan kayıp edilmesi Nokia patlama yapacak bekleyin

Yorumlar kapalı.