İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Tüm Siri Komutlarına Tek Bir Noktadan Erişin

Apple’ın dijital kişisel asistanı Siri yaptıkları ve yapabildikleri ile gerçek anlamda şaşırtıcı bir boyuta sahip. iOS 8.4 ile Türkçe dilde de kullanılmaya başlanan Siri, ülkemizde de popülaritesini arttırmayı başarmış durumda. Bugün hemen hemen her dilde ve ülkede kullanılabilin Apple’ın kişisel asistanının bir de görünmeyen yüzü mevcut.

teknik destek

Tüm Siri Komutlarına Tek Bir Noktadan Erişin

Dijital kişisel asistanı Siri, pek çok fonksiyonu dahili olarak sahip olduğu komutlarla yerine getiriyor. O kadar geniş bir komuta sahip ki matematik hesaplamalarından, uygulamalar-App Store’a, kontrol ve ayarlardan iletişim ve çağrılara kadar bir dizi ve önem arz eden her şey de Siri’nin sahip olduğu komutlar mevcut.

siri-komutlari

Bugün faaliyete giren Hey-Siri.io adresli web sitesi tam da bu noktada, sadece ve kullanıcı dostu sunumuyla tüm Siri komutlarını gözler önüne seriyor. Bu web sitesi aracılığı ile neyin ne olduğunu ve nasıl yapıldığını kolayca görebilirsiniz. Web sitesinin üst kısmında yer alan kolay bir arama fonksiyonu ile dilediğiniz konuda da arama yapabilmeniz mümkün.

Sadece iOS cihazlar için değil yakın zamanda Mac’ler için macOS Sierra ile de kullanılabilir olan Siri komutlarına web sitesi üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Web sitesine buradan devam ederek ulaşabilirsiniz.

müşteri hizmetleri