İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türk Telekom limitsiz internet tarifeleri

Türk Telekom limitsiz internet tarifeleri kullanıma açtı. Türk Telekom kotasız internet fiyatları ne kadar?

teknik destek

AKK yani AKN 2019 Ocak ile kullanıma açılacağını daha önce açıklanmıştı. Ama belirsiz olan taraf tarife ücretleriydi. Türk Telekom sınırsız tarife fiyatlarını yayınladı.

Geçtiğimiz ay Türk Telekom’ un sanırım Genel Müdür yardımcısının bir açıklamasını izlemiştim. Adil Kullanım kaldırılacak ve yerine kotalı bir sistemin getirilmeyeceğini vurgulamıştı. İnternet paket fiyatlarınında taahhüt olarak uygun fiyatlarda olacağını da belirtmişti. Ama fiyatlara baktığımızda baya yüksek fiyatlar görülmekte. En uygunları ise düşük hızda bağlantılı tarifelerde vardı. Acaba gelen tepkiler nedeniyle gelecek aylarda kampanya ve taahhütlü olarak daha uygun fiyatlar sunulabilir mi? Türk Telekom limitsiz internet kampanyaları…

Turk Telekom limitsiz internet tarifeleri-2
Turk Telekom limitsiz internet tarifeleri

Türk Telekom limitsiz internet tarifeleri çok yüksek

Türk Telekom 4 Mbps 60 TL, 50 Mbps 250 TL ve 100 Mbps ise 336 gibi fiyatlarla kullanıcılara sunulmuş görünüyor. Yani çok uçuk bir rakamlarla kullanıma giriyor.

Türk Telekom’ un bu şekildeki fiyatları büyük ihtimal Turknet, Superonline, Dsmart, Vodafone gibi sağlayıcıların da fiyatlarını etkileyebilir. 

Türk Telekom kotasız internet fiyatları hakkında düşünceniz nedir?

Turk Telekom limitsiz internet tarifeleri-3

Turk Telekom kotası internet tarifeleri
Turk Telekom limitsiz internet tarifeleri-4
Turk Telekom sınırsız internet tarifeleri
Turk Telekom limitsiz internet tarifeleri-5
Türk Telekom internet kampanyaları
teknik destek

Bir yorum

  1. cem cem 13 Aralık 2018

    milleti gene kandırdılar 😀 akk akn kalkacak dediler kalktı sonra fiyatlara zam hıza son gene olan vatandaşa oldu ulan yanlış yerde doğmuşuz…

Yorumlar kapatıldı.