İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell Eski iPhone’unuzu Alıp Yerine iPhone 7 Veriyor

Apple ülkemizde henüz iPhone değişim programını uygulamıyor. Hal böyle olunca ülkemizde alternatif olarak üçüncü taraf satıcıların uyguladığı kampanyalar büyük bir dikkatle takip ediliyor. Elbetteki bu konuda Turkcell’den haklı olarak büyük bir atılım bekleniyor ki yerli operatörümüz bu konuda gereğini yapıyor.

teknik destek

Zaten bir süredir Turkcell’in uyguladığı “Akıllı Dönüşüm” kampanyasına sonunda iPhone 7 modelleri de dahil olmuş. Operatörün bu kampanyası ile marka ve model farketmeksizin, cihazın durumu ne olursa olsun (çalışmıyor olsa bile), eski telefon alınıyor ve elbetteki cihazın durumuna göre makul oranda indirimler uygulanarak yerine kampanya dahilindeki yeni cihaz veriliyor.

Şu an kampanya listesinde başta Apple olmak üzere Samsung, T Serisi, LG, HTC, Vestel ve Huawei gibi akıllı telefon üreticileri yer alıyor. Elbetteki üreticilerin her modelleri kampanya dahilinde değil. Apple tarafında iPhone 5s ve üzeri tüm iPhone modellerinin kampanyaya dahil olduğunu belirtelim. Haberimizi haber yapan detay ise listeye yakın zamanda dahil edilen tüm iPhone 7 varyantları.

Turkcell’in bu kampanyasından faydalanmak için en yakın yetkili Turkcell bayisine gidebilirsiniz. Eski iPhone’unuzun durumuna göre bir bedel belirleniyor ve bu bedel peşin ödeme gibi alacağınız iPhone 7 modelinin üzerinden indiriliyor. Eski cihazınız veya iPhone’unuz “yeni gibi”, “iyi durumda” ve “bozuk” olmak üzere 3 şekilde değerlendiriliyor.

Sizde hemen hemen eski iPhone’unuzu getir indirimi kap şeklinde olan bu fırsattan ve 12, 24 ve 36 ay vade seçeneklerini elde etmek için bu kampanyayı değerlendirebilirsiniz.

müşteri hizmetleri