Şimdi yükleniyor

Türkiye’de Garantili iPhone XS ve iPhone XS Max Modelleri

Türkiye’de Garantili iPhone XS ve iPhone XS Max Modelleri

Türkiye’de Garantili iPhone XS ve iPhone XS Max Modelleri

Son Güncelleme tarihi 16 Ekim 2018 by Harun Yıldırım

Ülkemizde hangi iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinin garantili olduğunu merak eden okurlarımız için bu önemli konu hakkında bir rehber hazırladık.

teknik destek

1000 dolar fiyat etiketine sahip olan iPhone XS ve XS Max modellerinin tamamı ülkemizde garantili değil. Böyle bir cihaz alıp, arıza yaşandığında ülkemizdeki Apple servislerinde tamir ettiremiyorsunuz. Türkiye’de yalnızca bu bölgeye uygun malzemeler bulunur. Firmanın politikalarından dolayı, her bölgede farklı malzemeler tercih ediliyor.

Türkiye’de Garantisi Olan iPhone XS ve iPhone XS Max

Apple, yeni model çıkardığında cihazların LTE band değerlerini ülke ülke paylaşır. Genellikle ülkemiz Orta doğu veya Avrupa ülkeleri arasında yer alır. Fakat iPhone XS ve iPhone XS Max için Türkiye’nin band değerleri paylaşılmadı. Bu durum Apple’ın yeni modellerini ülkemizde satmayacağına işaret olabilir ancak böyle bir durumu pek mümkün görmüyoruz.

Türkiye’de garantili iPhone XS ve iPhone XS Max modellerinin garantisi yüksek ihtimalle Türkiye’de de kabul edilecek. Cihazlar ülkemizde satışa çıkarsa modeller şu şekilde olacaktır;

  • iPhone XS; Model A2097
  • iPhone XS Max; Model A2101

Yeni iPhone modelleri tanıtalı bir ayı geçti, cihazları hemen satın almak istiyorsanız belirttiğimiz modellere sahip olan iPhone XS ve iPhone XS Max modellerini satın alabilirsiniz. Satın almak bekleme şansınız varsa biraz daha beklemenizi tavsiye ederiz.

teknik destek

1 yorum

comments user
Murat

A2101 modeli aldım kayıt yaptırdım gayet güzel çok memnunum sıkıntısız

Yorumlar kapalı.