Türkiye’den iPhone 8 Kuyrukları

iPhone 8

Apple’ın merakla beklenen iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ı bugün gece saat 00:00’dan itibaren satışa sunuldu. iPhone 8’in satışa sunulmasından saatler önce özellikle İstanbul’daki mağazalar önünde kuyruklar oluşmaya başladı. Kadıköy Bağdat Caddesi’ndeki bir GSM şirketi önünde uzun bir kuyruk oluştuğu görüldü.

teknik destek

iPhone 8 Kuyruk

4.199 TL’den başlayan fiyatla Türkiye’de satışa sunulan iPhone 8’i ilk alan isim ise Asrın Köklü oldu. Asrın Köklü “çok mutluyum aylardır bekliyordum” diyerek duygularını dile getirdi.

iPhone 8 Türkiye

Önceki iPhone modellerinin aksine iPhone 8 ve 8 Plus’a olan ilginin tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de düşük olduğu görüldü. Normalde her yeni iPhone modeli öncesinde Apple Store’lar önünde kamplar kurulur, uzun kuyruklar oluşurdu ancak iPhone 8 için böyle bir şey olmadı. Çünkü pek çok müşteri iPhone 8 yerine iPhone X’e odaklanmış durumda ve yeni iPhone satın almak için amiral gemisinin satışa sunulmasını bekliyorlar.

iPhone 8 Etkinlikleri

iPhone 8 almak için Apple Zorlu Store’u ziyaret eden misafirler Today at Apple programı kapsamında iPhone’nun yeni nesli iPhone 8 ve iOS 11 ile ilgili canlı demoları seyredebilecek ve bilgi alabilecekler. Program 21-22 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Fotoğraf çekmeyi seven misafirler için Apple Zorlu’da ayrıca bir Fotoğraf Yürüyüşü gerçekleşecek. “Sokak Stili Fotoğrafçılığı” adını taşıyan yürüyüş etkinliğinde iPhone’unuzla sokak stilini nasıl yakalayabileceğinizi keşfederken fotoğrafçı Bill Cunningham’dan ilham alan teknikler öğrenecek, The Times of Bill adlı filmden bir parça izleyeceksiniz.

müşteri hizmetleri