tvOS 10.1 Beta 3 Yayınlandı

tvos-10-beta

Apple bugün, yaklaşmakta olan bir tvOS 10.1 güncellemesinin üçüncü beta sürümünü geliştiriciler için yayınladı. Böylece Apple, her hafta bir beta güncelleme yayınlama geleneğindeki sürdürmüş oldu.

teknik destek

Dördüncü nesil Apple TV’ler için tasarlanan tvOS 10.1 beta 2 güncellemesini kayıtlı geliştirici (Apple Developer) hesabınızı kullanarak iTunes veya Apple Configurator aracılığıyla indirebilirsiniz. Elbetteki bunun yapabilmek için USB-C ile Apple TV’nize, bu kablonun çıkışı olan USB-A bilgisayarınıza bağlı olmanız gerekiyor

Çoğu Apple TV sahibinin kimlik bilgileri ile bir kez oturum açmalarını sağlayacak olan Tek Oturum Açma özelliği ilk tvOS 10.1 beta sürümünde gelmişti. Apple’ın 27 Ekim MacBook tanıtımda bahsettiği yeni “TV” uygulaması ilk iki tvOS 10.1 betasında yer almadı. Ancak iOS iOS cihazlarında ikinci iOS 10.2 beta sürümünde yet alması yakında tvOS kullanıcılarına gelebileceğini düşündürmüştü.

TV uygulaması, kullanıcılara yeni televizyon içeriğini keşfetmek için öneriler sunan bir TV rehberi tarzı bir uygulama. Bu güncelleme ile gelip gelmediği henüz belli değil.

müşteri hizmetleri