İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

tvOS 9.2 Beta 2 ve watchOS 2.2 Beta 2 Yayınlandı

Apple dün akşam saatlerinde iOS 9.3 beta 2‘yi ve OS X El Capitan 10.11.4 Beta 2‘yi yayınlamıştı. Bunlara ek olarak tvOS 9.2 beta 2 ve watchOS 2.2 beta 2’de yayınlandı.

teknik destek

tvOS 9.2 beta 2 ile 4. nesil Apple TV ile iCloud arşivine tam erişim verildi ve Live Photo de bu bağlamda eklenmiş durumda. Bu gelişme artık Apple TV ile iCloud Fotoğraf Arşivine rahatlıkla erişebilirsiniz anlamına geliyor.

Varsayılan olarak Apple TV ile iCloud fotoğraf arşivine erişim kapalıdır ancak bunu Ayarlar üzerinden açabilir ve iCloud Fotoğraf arşivine erişebilirsiniz.

Ayrıca Apple TV ile artık Live Photografları görüntülemek ve hareket ettirmek mümkün. Basitçe, Live Photo’yu açın ve kumandanızın trackpedi ile fotoğrafın üstüne basılı tutun ve fotoğrafın hareket edişini görün.

Apple ayrıca dün Apple Watch için watchOS 2.2 beta 2’yi yayınladı. watchOS 2.2 beta 1 artık Apple Watch’ınızı birden fazla iPhone ile eşleyebilmenizin önünü açıyordu. Bunun dışında büyük bir yeniliğin olmadığını ve performans ve hata düzeltmeleri odaklı bir güncelleme olduğunu belirtelim. Güncelleme için iPhone’unuzda en az iOS 9.3 Beta 1’in yüklü olmasını ve Apple Watch‘ınızın şarj seviyesinin en az %50’de ve şarja takılı olması gerektiğini hatırlatalım.

müşteri hizmetleri