Uçan Kamera “Hover Camera Passport” Satışa Sunuldu

Hover Camera Passport

Zero Zero Robotics’in hafif ve kişisel drone tarzı kamerası olan Hover Camera Passport, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Hong Kong ve İngiltere’deki Apple Online Store ve Apple Store’larda satışa sunuldu.

teknik destek <

Hover Camera Passport, sizi takip edebilen ve istediğiniz zaman eller serbest modda fotoğrafınızı çekebilen bir tür yeni nesil selfie çubuğu olarak düşünülür.

Hover Camera Passport oldukça hafif (242 gram), katlanabilir karbon fiber malzemeden üretilmiş. Böylece küçük bir boyuta sahip ve her yere gidebilir. Uçan kamera, kimi takip edeceğini bilmesi için ise yüz izleme ve vücut izleme özelliği ile donatılmıştır. Drone, saatte 17 mile (yaklaşık 27 km) kadar hıza ulaşabiliyor ve 10 feet (yaklaşık 3 metre) kadar uzağınıza gidebiliyor. Bu sayede koşu, yürüyüş, bisiklete binme veya diğer benzer fiziksel etkinliklerde size rahatlıkla eşlik edebiliyor.

Dahili 4 megapiksellik bir video çekebilen 13 megapiksel kameraya sahip olan Hover Camera Passport, uçan bir kamera olduğu için 360 derecelik panoramik videolar kaydedebiliyor. Kutudan çıktığı gibi kullanılacak şekilde tasarlanan bu dahiyane kamera, dronelara aşina olmayan insanlar tarafından bile kullanılabilir.

Hover Camera Passport, gerçek zamanlı bir video yayını, hızlı sosyal medya paylaşım özelliği, döndürme ve yörünge de sabit kalma gibi birden çok uçuş moduna sahip. Otomatik takip etme ve resim çekme gibi özellikler sunan Hover Camera Passport, iOS uygulamasıyla kontrol ediliyor. itunes.apple.com/tr/app/hover-camera/id1160211159?mt=8

Hover Camera Passport, daha kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan iMovie ve Final Cut Pro X ile uyumlu olan ve aileyle paylaşılabilen küçük, video klipler oluşturmak için otomatik medya düzenleme de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş özelliğe sahip.

Zero Zero Robotics, uçan kamerası bir kamera, iki pil, bir şarj cihazı, bir adaptör ve kolay taşınabilen bir çanta ile birlikte Apple Store’larda 499 dolarlık Apple’a özel bir pakette satışa sunuyor. Ayrıca müşterilerin cihazı deneyimlemeleri için 42 mağazada bugünden itibaren test uçuşları yapılmaya başlanacak. Türkiye’de, Hover Camera Passport’un satışa sunulup sunulmayacağı ise şimdilik belirsiz.

müşteri hizmetleri