Ücretsiz Google Meet kullanımı 60 dakika

Google’ ın video konferans olarak kullanıma açtığı Meet uygulaması için yeni bir gelişme var. Bir ara kurumsal hesaplara sunulan özelliklerin ücretsiz kullanım içinde geleceği bekleniyordu. Hiç olmasa çok sayıda özelliğin kullanımı bu şekilde parasız olacaktı. Ama yeni gelişmeye göre işler umulduğu gibi olmamış

teknik destek <

Meet için bir kısıtlama geliyor. Şirketin daha önce yaptığı açıklamada değişime gidildiği görünüyor. Parasız hesaplar içinde kullanım açıklaması yapılmıştı ve sonrasında 60 dakika sınırlaması getirildi.

Kasım ayında görüntülü görüşme 60 dakika ile sınırlı olacak. Rakibi Zoom için önceki açıklaması büyük kitleye ulaşmasını sağlamış olabilir. Lakin son açıklaması olumsuz bir etki oluşturabilir.

Aynı anda 100 kişi ile görüşme imkanı hali hazırda devam edecek ama 1 saat sınırlandırmasının hayata gireceği vurgulanıyor.

Bize göre bu hamle diğer rakip uygulamaların ekmeğine yağ sürmüş olacak.

COVID’ in etkisi 2021 yılı içinde geçerli olacağa benziyor ve aşının yayılmasına kadar bu tarz programların önemli kullanıcı sayılarına sahip olacağını düşünüyoruz. En düşük olan için dahi hatırı sayılır bir orana sahip diyebiliriz.

  • Toplantı yaparken canlı şekilde altyazı kullanımı.
  • Hemen hemen tüm cihazlarla uyumlu.
  • Sesli şekilde ve görüntü önizleme ekranı.
  • Ayarlanabilir şekilde ekran ayarlaması.
  • Toplantı sahibine yönelik kontrol.
  • Katılımcıya ekran paylaşımı ve mesajlaşma.
Ücretsiz Google Meet kullanımı 60 dakika
müşteri hizmetleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.