İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uçtan Uca Ekranlı iPhone 8’in Gerçek Dünya Görünümü [Video]

Şimdiye kadar gördüğümüz iPhone 8 sızıntılarının çoğu dijital ortamlarda hazırlanmış konseptlerden ibaretti ancak güvenilir cihaz sızıntılarıyla gönüllerde taht kuran Benjamin Geskin’in en sonki tweeti bu durumu değiştirecek türden. Geskin, iPhone 8’in gerçek dünya görünümünü gözler önüne seren iPhone 8 maketinin kısa bir videosunu paylaştı.

teknik destek

Bu maketin uçtan uca ekranı, çarpıcı bir şekilde minimize edilmiş çerçeveleri ile oldukça etkileyici duruyor. Maketteki tek istisnai kısım, hoparlör, kamera ve diğer sensörlerin yer alacağı üst alanı için geçerli. Çünkü bu alan için nihai tasarımın nasıl olduğu bilinmiyor ve Geskin’e göre Apple, bu kısım için nihai tasarımı önümüzdeki günlerde netleştirecek.

iPhone 8’in gerçek dünya görünümünü bizlere ulaştırmak için Benjamin Geskin’in paylaştığı makete ait kısa videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Apple’ın bu yıl üç yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor; standart yükseltmelerle 4.7 inç  iPhone 7s ve 5.5 inç iPhone 7s Plus’la birlikte, 7s/7 Plus kadar büyük olmayan ama daha yüksek en-boy oranına sahip 5.8 inç ekranlı iPhone 8.

iPhone 8’in diğer önemli özellikleri arasında OLED ekran, kablosuz şarj, daha güçlü suya karşı direnç ve artırılmış gerçeklik (AR) desteğine sahip kamera özellikleri yer alıyor.

teknik destek