Ucuz MacBook Air 2018 Gelebilir!

Ucuz MacBook Air 2018 Gelebilir!

Ucuz MacBook Air uzun süredir bekleniyor, günümüzün en uygun fiyatlı MacBook modeli olan MacBook Air özellikle ekran çözünürlüğünün düşük olması sebebiyle pek tercih edilmiyor.

teknik destek <

Mac serisinin en ucuz modeli olmasını beklediğimiz yeni MacBook Air bu sene Eylül ayında karşımıza çıkacak. Apple’ın bu sene, 13 inç Retina ekrana sahip ve uygun fiyat etiketi bulunan bir MacBook Air tanıtmasını bekliyoruz.

Ortaya çıkan haberlere göre yeni cihazda Kaby Lake Refresh işlemcileri kullanılacak. Apple’ın yeni modelinde 10nm üretim teknolojisi ile üretilen Cannon Lake işlemcilerinden ziyade 14nm teknolojisiyle üretilmiş olan Kaby Lake Refresh işlemcilerinin tercih edilmesi bekleniyor. Bu işlemcilerin kullanım sebebinde ise üretimi geciktirecek olması yatıyor. Cannon Lake işlemcileri 2019 sonuna kadar hazır hale gelmeyecek.

Ucuz MacBook Air 2018 Gelebilir!

Apple’ın ucuz MacBook Air modellerinin diğer modellere göre nispeten ucuz olacağı düşünülüyor. Yeni modellerin satıştaki MacBook Air modellerinden daha hızlı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bakalım, Apple geliştirilmiş ekrana ve işlemciye sahip bir MacBook Air modeli ile karşımıza çıkacak mı?

müşteri hizmetleri