İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ünlü Telefon Aksesuarı Üreticisi Samsung S9’un Fotoğraflarını Paylaştı!

Telefon kılıfı üreticisi dbrand, Samsung Galaxy S9 ve S9 Plus‘a ait ürünlerle birlikte bugün telefonların kendi fotoğraflarını da paylaştı.

teknik destek

Samsung‘un önümüzdeki günlerde çıkacak en önemli amiral gemileri yılın ilk yarısı için kesinlikle en çok beklenen telefonlar oldu. Tam anlamıyla onlara yaklaşacak hiçbir şey yok.

s9-kiliflari

Bu nedenle dbrand‘ın kısa sürede kullanıcıların gelecekteki telefonlarının kılıflarını özelleştirmelerine olanak tanıyan paylaşımı twitter‘dan yaptı. Buraya kadar her şey normal gözükse de dbrand bu paylaşımı yaparken Galaxy S9 ve S9 Plus modellerinin gerçek fotoğraflarını da sızdırmış oldu.

Dbrand‘in her zamanki gibi kaliteli karbon fiber, mat, metal, deri ve nihayet ahşaptan olmak üzere neredeyse tüm cihazlar için kullanılabilen oldukça iyi kılıfları bulunmaktadır. Bunları arzularınıza göre birleştirmek oldukça kolaydır ve bu da dbrand web sitesinin ayrı bir iyi özelliğidir.

Şimdi ne düşündüğünüzü biliyoruz dbrand‘in web sitesinde genellikle seçtiğiniz kılıf kombinasyonunu gösteren bir örnek cihaz görünüyor. Evet Galaxy S9 ve S9 Plus için de böyle bir örnek model göründü. Şimdiye kadar duyulan tüm sızıntılar doğru çıkartacak bir örnek model karşımızda duruyor. Evet kameraların hemen altındaki parmak izi tarayıcılarını Galaxy A8 (2018) ve A8 Plus (2018) benzer şekilde kullandıkları gayet açık.

dbrand‘in Galaxy S9 ve S9 Plus için hazırladığı deriler ön sipariş için hazır durumda ve yeni Galaxy modelleri gelmeden önce kargolanabiliyorlar. Bir kılıf ise ortalama 20$ fiyat etiketi taşıyor.

teknik destek