uTorrent Web Kullanımı için hazır

uTorrent Web Kullanım İçin Açıldı

Microsoft son zamanlarda çok köklü yenilikler yapmaya devam ediyor. Son yapılan yeniliklere göre Windows işletim sistemine özel olarak hızlı ve küçük bir BitTorrent istemcisi olma unvanına sahip olan uTorrent’in web istemcisi kullanılmaya başlandı. Bu şekilde Windows 10 işletim sistemine sahip olan kişiler Mozilla, Firefox ve Google Chrome üzerinden Torrent dosyalarını indirme imkanına sahip olacaktır.

teknik destek

Günümüzde Torrent istemcisi görevinde kullanılan birçok programın yer aldığını görebiliyoruz. Bu programların arasında en popüler olan ise uTorrent’tir. uTorrent üzerinde yaklaşık olarak bir yıl süren çalışmalar tamamlandı. Microsoft’un yaptığı bu çalışmalar sonrasında artık uTorrent, web tarayıcıları üzerinden de çalışma imkanına sahip olacaktır.

uTorrent Web Kullanmak İsteyenlerin Yapması Gerekenler

Microsoft’un yaptığı bu çalışma dosya indirme aşamasında kullanıcılara büyük bir kolaylık sağlıyor. Bu yüzden birçok kullanıcının istemciyi Mozilla Firefox ve Google Chrome üzerinde kullanmak istediğini görebiliyoruz. Bu web tarayıcıları üzerinden istemciyi kullanmak isteyen kişiler uTorrent Web istemcisini indirmesi gerekmektedir. İstemciyi indirdikten sonra standart kurulum işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken ise; tarayıcınız üzerinden torrent dosyasının indirilmesini sağlamaktır.

uTorrent Kullanılmasını Avantajı Nedir?

Torrent indirme evresinde en fazla tercih edilen program olan uTorrent özelikle büyük boyutta olan dosyaların daha kolay bir şekilde indirilmesine yardımcı olmaktadır. Bu yüzden oyun indiren veya film indiren kişiler tarafından tercih edilmektedir. Eğer sürekli büyük boyutta dosyalar indiriyorsanız bu şekilde daha kısa süre içerisinde indirmeye başlayabilirsiniz.

müşteri hizmetleri

1 Comment

  1. Utorrent, sürekli bozulan bir yazılımdı. Bitcomet, her zaman tercihim olmuştur. Microsoft’un bu işe el atması güzel. Bit torrent sistemiyle indirme yapmak daha pratik. p2p protokolünü kullandığından, tek bir server’a da bağlı kalınmıyor. Doğrudan kullanıcıların bilgisayarından indirme yapa biliniyor.

Comments are closed.