Uygun Fiyat Etiketine Sahip iPhone Modelinin Detayları Belli Olmaya Başladı

uygun-fiyat-etiketine-sahip-iphone-modelinin-detaylari-belli-olmaya-basladi

Apple’ın merakla beklenen uygun fiyatlı iPhone modeline dair bilgiler gelmeye başladı. İşte Apple’ın uygun fiyat etiketine sahip olacak iPhone modeliyle ilgili gelen son dedikodular. 

teknik destek <

Bu yıl içerisinde 3 ya da 4 iPhone modeli tanıtacak olan Apple bu iPhone modellerinden birisini uygun fiyatla satışa çıkartacak. Apple’ın uygun fiyatlı iPhone modelinin özellikleri merak edilirken Apple ürünleriyle ilgili başarılı tahminleriyle tanınan Ming Chi Kuo Apple’ın uygun fiyatlı iPhone modeli hakkında bilgilerini paylaştı. 

Yeni iPhone’un Özellikleri Belli Oldu!

Apple’ın uygun fiyat etiketine sahip iPhone modeli 6.1 inç büyüklüğünde LCD ekrana sahip olacak.  True Tone ekranın desteklenmeyeceği iPhone’un yeni modelinde iPhone 6s’de kullanılan ekranın daha büyüğü kullanılacak. Yeni iPhone ayrıca 3D Touch teknolojisine de sahip olacak. 

Gücünü A10 Fusion işlemciden alacak olan ucuz iPhone’un 2 GB RAM ile destekleneceğini açıklayan Kuo ayrıca ürünün fiyatının 550 – 600 dolar arasında olacağını iddia ediyor. Apple’ın ucuz iPhone modeline dair yeni bilgilerin ilerleyen günlerde netleşmesi bekleniyor. 

müşteri hizmetleri

Comments are closed.