Uygun Fiyatlı iPhone Hakkında Son Dedikodular

uygun-fiyatli-iphone-hakkinda-son-dedikodular

Eylül ayında düzenlenecek olan özel etkinlikte 3 yeni iPhone modeli tanıtması beklenen Apple’ın yeni iPhone modellerinden birisini uygun fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. 6.1 inç ekran boyutuna sahip olacak olan yeni iPhone hakkında son dedikoduları haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

teknik destek <

uygun-fiyatli-iphone-hakkinda-son-dedikodular-2

Gelen dedikodulara ve raporlara bakıldığında Apple’ın bu yıl 3 yeni iPhone modeli tanıtacağı kesin gibi görünüyor. Tanıtılacak olan yeni iPhone modellerinden 5.8 inç ekran boyutuna sahip olan iPhone modeli, ikinci nesil iPhone X olacakken 6.5 inç ekran boyutuna sahip yeni iPhone modelinin ise iPhone X Plus modeli olması bekleniyor. Apple ayrıca 6.1 inç ekran boyutuna sahip uygun fiyatlı bir iPhone modelini etkinlikte duyuracak. iPhone modellerinin 7 bin TL’ye dayandığı günümüzde pek çok kişinin beklediği uygun fiyatlı iPhone modeli hakkında yeni dedikodular ortaya çıktı. Gelen son dedikodulara göre LCD ekran kullanması beklenen ucuz iPhone modeli LG’nin yeni amiral gemi modeli olan LG G7 ThinQ’da kullanılan MLCD+ ekranla birlikte gelecek. 

1.000 nit parlaklığında ekran!

6.1 inç büyüklüğündeki iPhone 3120 x 1440 piksel çözünürlük sunacakken yeni iPhone’da kullanılacak olan ekran tıpkı Apple Watch’larda kullanılan ekranlarda olduğu gibi 1.000 nit parlaklık değeri sunacak. 1 mum ışığı 1 nit’e tekabül ederken yeni iPhone’un ekranının bir hayli parlak olacağını söyleyebiliriz. 

Apple’ın 6.5 Inç Büyüklüğünde OLED Ekranlı Devasa iPhone Hakkında Son Detaylar!

Özellikle dış kullanımlarda ciddi fark yaratacak olan yeni iPhone’un ekranı DCI-P3 renk uzayının da yüzde 100’ünü karşılayabiliyor. Yeni iPhone’un ekranının bu değerleri sunması daha doğru ve canlı renkler için büyük önem arz ediyor. Uygun fiyatlı iPhone modelinde kullanılması beklenen yeni MLCD+’ın IPS LCD’ye göre daha düşük güç tüketmesi kullanıcıların uygun fiyatlı iPhone modelini almasında önemli bir rol oynayabilir.

müşteri hizmetleri