Uygun Fiyatlı MacBook Bekleyenlere Kötü Haber

uygun-fiyatli-macbook-bekleyenlere-kotu-haber

Apple’ın sevilen bilgisayar modellerinden birisi olan MacBook’un uygun bir modeli bekleyen kullanıcılara kötü haber. 

teknik destek <

Kısa bir süre önce Apple’ın uygun fiyatlı bir MacBook modeli üzerinde çalıştığı ortaya çıkmıştı. Pek çok kişinin beklediği Apple’ın uygun fiyatlı MacBook modelinden kötü haber geldi. Apple ürünleri hakkında yaptığı başarılı tespitlerle bilinen Ming-Chi Kuo geçtiğimiz aylarda Apple’ın uygun fiyatlı bir MacBook modeli üzerinde çalıştığını iddia etmişti. MacBook Air modelinin yerini alacak olan yeni Macbook modelinin daha sonra 13.3 inç büyüklüğünde 2560 x 1600 çözünürlüğünde bir ekranla geleceği iddia edilmişti. LG Display’in üreteceği ekran panellerinin kullanılacağı yeni MacBook modelinin üretiminin Mayıs 2018’de başlatılması planlanırken gelen son haberlere göre bu süre 2018’ın ikinci yarısına ertelenmiş durunda. 

Ucuz fiyat etiketine sahip MacBook modelinin Apple’ın önümüzdeki ay düzenleyeceği WWDC 2018 etkinliğinde tanıtılması bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan son haberlere göre Apple WWDC 2018 etkinliğinde uygun fiyat etiketine sahip olan yeni MacBook modelini tanıtmayacak. Yıl sonuna kadar 6 milyon adet satması beklenen yeni MacBook modelinin Apple’ın “Eylül Özel Etkinliğinde” tanıtılması bekleniyor. 

Apple’ın yeni MacBook modelinin özellikleri ve fiyatı henüz belli olmasa da ilerleyen günlerde yeni MacBook modeline dair yeni özellikleri sızdırılması bekleniyor. 

müşteri hizmetleri