Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 9 özellikleri

Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 9 özellikleri

Xiaomi yeni telefonu Mi 9 yakında çıkıyor. Xiaomi Mi 9 özellikleri hem güçlü hem de Xiaomi Mi 9 fiyatı Türkiye için uygun olabilir.

teknik destek

Akıllı telefon kullanıcılarının büyük bir kısmı uygun fiyata yüksek teknolojiye sahip cihazlar kullanmak isterler. Birçok telefon üreticisi bu ihtiyacı karşılamaya yönelik ürünler piyasaya sürmektedir. Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi 9 telefonu bu piyasa için çıkacak. Burada bu telefon modeline ait teknik özellikler hakkında bilgi verilecektir.

Uygun fiyatli Xiaomi Mi 9 ozellikleri-2
Uygun fiyatlı Xiaomi Mi 9 özellikleri

Xiaomi Mi 9 özellikleri

Telefonda işlemci olarak Qualcom Snapdragon 712 bulunduğu belirtildi

Bu model kullanıcılara 4 GB ve 6 GB iki ayrı hafıza seçeneği sunulacak. Telefon dahili depolama alanı olarak da 64 GB ve 128 GB gibi iki farklı seçenekte sunulacak.

Fiyat-performans olarak tatmin edici özellikleri olacak olan cihaz su damlası olarak isimlendirilen çentikli yapıya sahip. Bu şekilde % 90,7 oranında ekran/kasa oranı bulunuyor.

Ekran tarafında 6,39 inç boyutuna sahip Full HD AMOLED ekranı bulunuyor. Bu teknoloji kullanıcıya da net ve yüksek kaliteli görüntü olanağı sağlıyor.

Kamera olarak 3’lü sistem kullanıyor. Ana kamerası 48 MP çözünürlüğü ile dikkat çekici bir yapıya sahip. Telefonun ön kamerası 20 MP ile çok memnun edici selfieler çekebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Xiaomi Mi 9 tasarım açısından da memnun edecek yapıya sahip. Telefonun arka paneli ise renk geçişi özelliği olan bir yapıda. Yani her açıdan gayet iddialı bir telefon olduğunu gösteriyor.

müşteri hizmetleri