İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzay Siyahı iPhone 7 Beklentilere Cevap Verebilir mi?

iPhone her zaman tarzı ile öne çıkan bir akıllı telefon olmayı başarmış durumda. Son bir aydır tartışılan ve gerçekleşeceğine inanılan Uzay Siyahı iPhone 7 ile de adeta dikkatler iPhone 7’nin bu tarafına toplanmış durumda. Peki iddia gerçekleşirse bu beklentilere cevap verebilir mi?

teknik destek

ZAMAN TÜNELİ: iPhone 7

Haberimizin böyle bir başlıkla öne çıkmasının asıl sebebi iPhone 7’nin gerçek anlamda büyük bir tasarımsal yenilikle gelmeyecek olması. iPhone 6/6s tasarımının yükseltilmiş bir versiyonu ile karşı karşıya olacağız gibi duruyor. Daha aza indirgenmiş anten çizgileri, kamera yükseltmesi sebebi ile değişen yuva ve bunun dışında kesin olmamakla birlikte muhtemelen yenilenecek bir ana ekran tuşu yuvası. Hepsi gerçek anlamda sadece bundan ibaret olabilir.

Altın, Roze Altın, Gümüş renk seçenekleri ile artık gelenekselleşen Uzay Grisi yerine Uzay Siyahı iPhone 7 kullanımımıza sunulacak. Ki üst satırlarda sayılan değişikliklere oranla en büyük değişiklikte Uzay Grisi renk seçeneğinin yerini alacak olan Uzay Siyahı renk seçeneği olmuş olacak. Peki bu gerçekten ilgi çekici olabilecek mi dersiniz? Buna cevap olarak bir bakıma “evet” demek mümkün. iPhone 4/4s ve 5’den sonra ilk defa tüm yönü ile siyah renge bürünmüş bir iPhone’u görmüş olacağız. Erkeklerin öncelikli tercihi artık bu renk olabilir ve aslında bu renk ile iPhone 7 önceki nesil iPhone 6/6s’den sıyrılmış olacak.

Uzay-Siyahi-iPhone- Siyah-iPhone-7 Siyah-iPhone-7-1 Uzay-Siyahi-iPhone-7-3 Siyah-iPhone-7-4 Uzay-Siyahi-iPhone-5 Siyah-iPhone-7-2

Apple’ın 2016’nın ilk çeyreğinde yüksek oranda düşen gelirlerini 2016’nın son çeyreğinde iPhone 7 ile arttıracağı gerçeği bir yana, sadece bu yeni renk seçeneği ile büyük bir gelir artışı söz konusu olacak diyebiliriz. Peki size göre, Uzay Siyahı iPhone 7 gerçeğe dönüşürse bu beklentilere cevap verebilir mi?

teknik destek