Uzay Siyahı iPhone 7 Neye Benzeyecek? İşte Cevabı

0
iPhone-7-Mavi
blank

Dün ortaya çıkan bir söylenti ile koyu mavi iPhone 7 iddiası itibarsızlık kazanmıştı ve Apple’ın “Uzay Siyahı” özel bir renk üzerinde çalışma yaptığı ortaya çıkmıştı. Peki ama uzay siyahı ne anlama geliyor? iPhone 7 ile gelecek olan bu renk seçeneği gerçekten beklenileni beraberinde getirecek mi?

blank

Gerçek anlamda tam siyah rengin hakim olduğu bir iPhone geliyor denilebilir. Bu pek çok kişinin hayalindeki bir iPhone. Bu konuda altın veya roze altın cezbedici renkler olarak günümüzde popüler olsalarda aslında komple siyah renkte bir iPhone bu iki popüler renk seçeneğine kafa tutacak durumda.

İddiayı dikkate alan bir tasarımcı özel renderler oluşturmuş ve iPhone 7 bu bahsi geçen uzay siyahı renk seçeneği ile tasvir etmiş. Ortaya çıkan çalışmaya bakılırsa Apple’ın altın renk seçeneği ile piyasayı salladığı gibi bir durum yaşanılabilir.

Uzay-Siyahi-iPhone-7-2 Uzay-Siyahi-iPhone-7

İddianın kaynağı daha önce koyu mavi renk seçeneğini ortaya atan kaynağa göre güvenilir diyebiliriz. Apple’ın bir pazarlama stratejisi olarak muhtelemen böyle bir adım atacağını da belirtelim.

blank