İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Uzay Siyahı iPhone 7 Videoda Göründü

iPhone 7 maketlerini gösteren bir video yayınlandı. Videoya göre Eylül ayında tanıtılacak olan iPhone 7 üç renk seçeneğine sahip olacak.

YouTube kanalı ConceptsiPhone tarafından yayınlanan videoya göre iPhone 7, Roze Altın, Altın ve Uzay Siyahı renklerine sahip görünüyor.Videodaki maketlerde iPhone 7 daha büyük ve çıkıntılı bir kameraya, yeniden tasarlanmış anten bantlarına sahip. Ayrıca kulaklık jackı bulunmuyor. Videoda en çok dikkat çeken ise son dönemde sürekli gündemde olan Uzay Siyahı renk seçeneği.

[irp posts=”8647″ name=”iPhone 7 İlk Kez Ekranı Açık ve Tüm Hatları Belirgin Bir Şekilde Sızdırıldı!”]

Haziran ayı başlarında Mavi iPhone dedikoduları ortaya çıkmış, fakat Koyu Siyah yada Uzay Siyahı renk seçeneğinin geleceği iddiası ağırlık kazanmıştı. Eğer bu renk seçeneği gelirse Uzay Grisi rengi tarihe karışacak.

iPhone 6’da Altın, Uzay Grisi ve Gümüş renk seçenekleri kullanan Apple, iPhone 6s ile birlikte Roze Altın rengini de seçeneklerine ilave etmişti. Böylece 4 renk seçeneğine sahip olan iPhone için videodaki gibi renk seçeneğinde azalma olup olmayacağı belli değil.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın Apple tarafından sonbaharda resmen tanıtılması bekleniyor. iPhone 6s’teki özelliklere ek olarak iPhone 7’nin daha hızlı bir işlemci olan Apple A10, 32 GB depolana alanı seçeneği, iyileştirilmiş su yalıtımı, daha hızlı LTE ve Wi-Fi özellikleri ile gelmesi bekleniyor.

iPhone 7 ile ilgili ortaya çıkan yeni videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.