Şimdi yükleniyor

Vodafone kalan internet ve DK sorgulama

Vodafone kalan internet ve DK sorgulama

Vodafone kalan internet ve DK sorgulama

Son Güncelleme tarihi 24 Mayıs 2019 by Teknoloji Haber

Vodafone kalan internet öğrenme ve kalan dakika sorgulama için hangi kanalların kullanılması gerektiğini anlattığımız yazımıza eklemek istediklerinizi yorumla atınız.

teknik destek

Günümüzde gelişen teknoloji ile birçok telefon operatörleri bulunuyor Vodafone’da bu operatörlerden bir tanesidir. Her operatör gibi Vodafone’un da avantajlı paketleri bulunmaktadır. Ancak kullanıcılar bazen paketlerinde kalan internet ve dakikayı sorgulamak isteyebiliyorlar. Bu durumda da paketi nasıl sorgulayabileceklerinin yollarını arıyorlar.

Pakette kalan internet nasıl sorgulanır?

Vodafone’da pakette kalanı sorgulamak oldukça kolay. Paketiniz de kalanın tümünü öğrenmek için ücretsiz olarak “7000” numarasına “Özet” yazıp gönderebilirsiniz. Bu şekilde paketinizdeki tüm kalanı öğrenebilirsiniz. Ancak yalnızca kalan dakikanızı öğrenmek istiyorsanız DK yazıp, yalnızca kalan SMS hakkınızı sorgulamak istiyorsanız SMS yazıp ve son olarak yalnızca kalan internetinizi sorgulamak istiyorsanız “İnternet Sorgu” yazarak “7000” ’e göndermeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde kolayca sorgulama yapabilirsiniz. Ancak SMS bilgilendirmeleri son 48 saati içermeyebilir.

Vodafone-kalan-internet-ve-DK-sorgulama-2 Vodafone kalan internet ve DK sorgulama
Vodafone kalan internet ve DK sorgulama

Uygulayabileceğiniz bir diğer yöntem ise kalan paketiniz “Online Self servis” veya “Vodafone yanımda” uygulamasına girerek öğrenmektir.

Ayrıca telefonunuza *123# yazıp arama tuşuna bastıktan sonra USSD ile de kalan paketinizi sorgulayabilirsiniz.

Yukarıdaki üç yöntemde rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Size en kolay gelen yolu tercih etmelisiniz. Bunun dışında müşteri hizmetleriyle görüşerek sorgulanabilir.

Vodafone kullanılan internet paketini sorgulamak için arama yöntemi en sağlıklı olan diyebiliriz. Yinede yazılı ve sözlü anlatım işinizi görecek . Mesaj gelmeden kullanım yapmayınız.

teknik destek