watchOS 2.2 Beta 1 Yayınlandı

watchos-2

iOS 9.3’ün ilk beta sürümünün yayınlanmasıyla birlikte Apple akıllı saati Apple Watch’ın yazılımı watchOS’u da güncelledi. Geliştiriciler için watchOS 2.2 beta 1 yayınlandı.

teknik destek

watchOS 2.1’in yayınlanmasının üstünden yaklaşık bir ay gibi bir süreç geçmişken Apple’ın böyle bir güncelleme için test çalışmalarına başlamış olması güncellemenin hata ve performans düzeltmelerine odaklı olduğunu akla getiriyor.

Apple Watch’ınıza watchOS 2.2 beta 1’i indirebilmeniz içini OS 9.3 beta 1’i iPhone’unuza yüklemiş olmanız gerekiyor. iOS 9.3 beta 1’i kurduktan sonra iPhone’unuzun Apple Watch uygulaması üzerinden Genel > Yazılım Güncelleme menüsü üzerinden indirebilirsiniz. Güncellemenin uygulanabilmesi için Apple Watch’ınızın şarj seviyesinin %50’den fazla olduğundan veya güç cihazına bağlı olması gerekiyor.

watchOS 2.1 güncellemesi üçüncü taraf uygulamaların performanslarını arttırmak için düzeltmelerin yanı sıra Takvim, Güç Tasarruf modu ve diğer özellikleri için de düzeltmeleri içeriyordu.

watchOS 2.2 ile Birlikte Keşfedilen Yenilikler;

  • iOS 9.3 yüklü birden fazla iPhone’la birlikte artık birden fazla Apple Watch’ı eşleştirebilirsiniz. Bu sayede tek iPhone ile birden fazla Apple Watch’ı kullanmak mümkün hale gelmiş durumda.
müşteri hizmetleri