İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

watchOS 2.2 Beta 4 ve tvOS 9.2 Beta 4 Yayınlandı

Apple bugün geliştiriciler için iOS 9.3 beta 4‘ü ve OS X El Capitan 10.11.4 Beta 4‘ü yayınlamasının ardından Apple Watch için watchOS 2.2 beta 4‘ü ve Apple TV için tvOS 9.2 Beta 4‘ü yayınladı.

teknik destek

Apple Watch için yayınlanan watchOS 2.2 beta 4’ün bir önceki beta güncellemesi bir hafta önce, ilk beta sürümü ise Ocak ayında yayınlanmıştı. watchOS 2.2 büyük bir güncelleme değil. Apple Watch‘ın daha istikrarlı çalışması için bir ara güncelleme diyebiliriz. Ayrıca iOS 9.3 ile birden fazla Apple Watch’ın iPhone ile eşleştirilmesinin önünü açıyor diyebiliriz. Yeni beta güncellemesini indirebilmeniz için iPhone’unuzda iOS 9.3‘ün son beta sürümünün yüklü olması gerekiyor. Güncelleme iPhone’unuz üzerinden Apple Watch uygulaması ile yapabilirsiniz. Ayrıca Apple Watch’ınızın şarjda olduğundan ve en az %50 şarja sahip olduğundan emin olmanız gerekiyor.

Apple bugün ayrıca 4. nesil Apple TV için tvOS 9.2 beta 4’ü de yayınladı. tvOS 9.2 beta 4’ün bir önceki beta sürümünden yalnızca bir hafta önce ve ilk beta sürümünün sadece 4 hafta önce yayınlandığını hatırlatalım. tvOS 9.2 ile Apple TV ana ekranında klasör oluşturma yeteneğinin yanı sıra epeyce yeni ekleme mevcut. Bluetooth için Podcast uygulaması desteği ve klavye desteği Apple TV’ye gelmiş durumda.

 

müşteri hizmetleri